8%

Hafciarka Janome MC500E + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5

.JANOME MC500E + DIGITIZER MBX
Cena: 11499.00  Cena regularna: 12498.00 
Oszczędzasz: 999.00 zł (8%)
Dostępność: brak w magazynie
 
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Hafciarka Janome MC500E + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 6499.00 zł 6181.35 zł
Hafciarka Janome MC500E + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 5999.00 zł 5317.65 zł

Hafciarka Janome MC500E + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5 taniej!

Hafciarka nie jest już dostępna w pakiecie z programem MBX. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnej oferty hafciarek jednoigłowych Janome

Profesjonalny haft teraz możesz wykonać samodzielnie w zaciszu własnego mieszkania. Niezależnie od tego, czy haft maszynowy to Twoje hobby, czy zajmujesz się nim zawodowo, potrzebujesz do tego odpowiedniego sprzętu. Hafciarka Janome MC 500 E należy do maszyn o największym, w swoim przedziale cenowym, polu haftu. Dzięki niej stworzenie wyjątkowych projektów hafciarskich stanie się zdecydowanie łatwiejsze. Zwłaszcza że dołączony do niej program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5, to możliwość projektowania dowolnych, nawet bardzo skomplikowanych wzorów. Ta maszyna może dać Ci dużo dobrej zabawy oraz nowe możliwości, dzięki którym poszerzysz swoją ofertę o profesjonalną usługi dla zadowolonych klientów.

Twórz i modyfikuj nawet skomplikowane wzory haftów

Prezentowana hafciarka to urządzenie bardzo nowoczesne, wbudowany ekran LCD pozwala na błyskawiczny wybór oraz konwersję wzoru. Możesz wybierać spośród 180 zaprogramowanych wzorów lub możesz dodać własny projekt, wystarczy podłączyć dowolny nośnik do wbudowanego gniazda USB. Hafciarka Janome MC 550E charakteryzuje się dość dużą szybkością pracy wynoszącą do 860 wkłuć na minutę. Pole haftu jest wyraźnie oświetlone dzięki 5-punktowej lampce LED. Udogodnienia, takie jak wbudowany nawlekacz, szpulownik oraz czujnik zerwania nici sprawiają, że praca z hafciarką staje się prosta i przyjemna.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ