Igły do coverów i coverloków ELx705 do tkanin Janome (różne rozmiary)

990310000B JANOME
Cena: 12.30 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Igły do coverów i coverlocków ELx705 do tkanin Janome (różne rozmiary)

Marka Janome to sprawdzony producent akcesoriów do szycia . Wśród nich znajdziesz także igły do coverów i coverloków w systemie ELx705 przeznaczone do szycia tkanin różnego rodzaju. W opakowaniu znajduje się pięć igieł tej samej grubości. Cechą charakterystyczną dla igieł Janome jest specjalna konstrukcja, w igle umieszczony jest rowek, który ułatwia tworzenie prawidłowego ściegu. W celu zapewnienia igłom jak najdłuższej żywotności pokryto je cienką warstwą chromu.

Wybierz odpowiednie igły do szycia tkanin

Igły ELx705 marki Janome to niezastąpione akcesorium przydatne do szycia tkanin. Są one przystosowane do używania w coverach i coverlockach Janome. Prezentowane zestawy igieł przeznaczone są do szycia tkanin, takich jak bawełna, jedwab czy len, równie dobrze sprawdzają się podczas szycia grubszych tkanin, polaru czy dresówki, a także do ciasno tkanych materiałów elastycznych. Igły Janome mają półpłaską kolbę. Pasują także do maszyn Singer pracujących z igłami w systemie Singer 2022 - to alternatywne oznaczenie tych samych igieł.

Właściwy dobór igieł do maszyny to kluczowa kwestia!

Odpowiednio dobrany rodzaj igieł oraz ich grubość stanowią klucz podczas pracy z maszyną. Należy zwrócić uwagę na odpowiedni system igieł oraz dobrać rozmiar igły do grubości szytego materiału. Igły w systemie ELx705 pasują do wybranych coverów, coverloków oraz niektórych maszyn wielofunkcyjnych.

W skład opakowania igieł wchodzą:

  • 5 igieł JANOME ELx705 o wybranej grubości (rozmiarze) przeznaczone do szycia tkanin
Producent:
JANOME
Rodzaj:
  • Pojedyncza
Kolba:
Półpłaska
Przeznaczenie:
  • do tkanin
Grubość:
  • 80
Liczba w opakowaniu:
  • 5
System:
  • ELx705