Impregnat SPIRIT 71 - spray

SPIRIT 71
Cena: 24.90 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Impregnat SPIRIT 71 w sprayu

Impregnat w sprayu na bazie autowiążących żywic.

SPIRIT 71 jest impregnatem w sprayu na bazie autowiążących żywic. Zabezpiecza różne materiały przed działaniem szkodliwych czynników, przede wszystkim wilgoci. Dzięki impregnacji poprawisz trwałość i odporność materiałów, zachowując ich funkcjonalność. Impregnat Spirit 71 jest stosowany m.in. do obuwia, odzieży, namiotów, worków turystycznych.

Środki marki SPIRIT to profesjonalna chemia dla zastosowań przemysłowych i produkcyjnych. Jeśli szukasz miejsca gdzie kupić można dobrej jakości środki już od jednej sztuki - jesteś w dobrym miejscu. Oferujemy w naszym sklepie internetowym środki SPIRIT dla hobbystów i chałupników, dostępne na pojedyncze sztuki lub w całym opakowaniu - karton 12 sztuk.

zabezpiecza tkaniny, skórę i gumę przed działaniem wody, wilgoci, zabrudzeniem i poplamieniem

impregnuje namioty, torby, buty, odzież wierzchnią, rękawiczki, czapki

zwiększa wytrzymałość skóry na ścieranie

✅ nie oddziałuje na kolory

✅ polimeryzuje całkowicie w ciągu 10 h

Materiały skórzane powinny mieć zawartość tłuszczów mniejszą niż 10%, co umożliwi właściwą penetrację i efektywne działanie środka.
Przed użyciem przetestuj w niewidocznym miejscu.


  • Rodzaj środka: spray w puszcze
  • Pojemność: 400 ml

Sposób użycia SPIRIT 71

  • Dobrze wstrząśnij. Spryskaj suchą i czystą powierzchnię z odległości około 30 cm.
  • Susz przez 10-12 godzin w temperaturze pokojowej lub jeśli to możliwe w temperaturze 100-120ºC przez około 10-20 minut.
Producent:
SPIRIT
Typ produktu:
  • Impregnat