Laboratoria przyszłości z SZYJ.PL

"Wiemy, które maszyny do szycia oraz hafciarki nadadzą się idealnie do wyposażenia pracowni w szkole. Powiedz czego oczekujesz, a wybierzemy dla Ciebie modele trwałe, bezpieczne i spełniające wymagania - takie, które pozwolą dzieciom i młodzieży rozwinąć pasję i zdobyć nowe umiejętności"

Laboratoria przyszłości

Dziękujemy za zainteresowanie!
Szeroka oferta naszego sklepu oraz nasze duże doświadczenie, pozwalają dobrać najlepsze maszyny do nauki szycia i rozwoju pasji krawieckiej.

Wymagania dla maszyn do szkolnej pracowni krawieckiej nie są duże, ale niezwykle istotne. Muszą to być maszyny mocne, szybkie, trwałe i odporne na błędy początkujących. Stabilna konstrukcja z metalowymi podzespołami oraz funkcje w postaci LEDowego oświetlenia pola pracy pozwolą na komfortową i miłą pracę na maszynie.

MASZYNY DO SZYCIA POLECANE DO SZKOLNEJ PRACOWNI

Doświadczenie w wyposażaniu warsztatów i pracowni, pozwoliło nam wyselekcjonować najlepsze modele, które wybierane są najczęściej i sprawdzają się doskonale.
Są przy tym niedrogie w zakupie i eksploatacji.

Akcesoria krawieckie, to nieodłączny dodatek do maszyn. W naszym sklepie zakupy zrobisz kompleksowo - mamy wszystko, co niebędne.
Pomożemy dobrać niezbędne, pasujące materiały eksploatacyjne i dodatki do maszyn, a także akcesoria do szycia ręczego.

HAFCIARKI POLECANE DO SZKOLNEJ PRACOWNI

Mamy również bogate doświadczenie w wyposażaniu hafciarni - tych mniejszych i tych większych. W naszej ofercie są modele o zróżnicowanych funkcjach i możliwościach, dzięki czemu możemy pomóc dobrać sprzęty idealne.

Dysponujemy również szeroką ofertą dodatków do hafciarek - igieł, tamborków, flizelin.
Pomożemy dobrać również odpowiedni program do projektowania haftów, dzięki któremu będzie można w pełni wykorzystać możliwości hafciarki.

SZYJ.PL to najlepszy sklep w branży!

Mamy ofertę wszystkich liczących się producentów i wiemy, które modele maszyn idealnie nadają się dla dzieci i młodzieży. Zapewnimy bezpieczne, mocne i odporne na błędy modele maszyn do szycia, a także nowoczesne i łatwe w obsłudze hafciarki.
Mamy doświadczenie wynikające z setek zrealizowanych projektów i doskonały team, który pomoże dobrać zestaw idealny do potrzeb.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem najlepszych marek
maszyn do szycia i hafciarek

Mamy stały dostęp do akcesoriów i materiałów eksploatacyjnych, a także konkurencyjne ceny. Zapewniamy najwyższy poziom obsługi, szybką realizację i pełne wsparcie pozakupowe

Oferowane przez nas maszyny do szycia pochodzą z polskiej dystrybucji i objęte są gwarancją producenta. Serwis gwarancyjny znajduje się na terenie Polski i działa w systemie door-to-door. Każda maszyna wyposażona jest w instrukcję obsługi w języku polskim.

Bezpieczna maszyna do szycia dla dzieci na prezent


Maszyna do szycia to genialne narzędzie wspierające rozwój dziecka!

Przygotujemy kompleksową ofertę!
Dostosujemy ofertę do potrzeb Państwa szkoły, bezpiecznie i szybko dostarczymy zamówienie i z przyjemnością udzielimy wszelkiej pomocy jeśli będzie taka potrzeba.