Lamownik do coverów Brother CV3440 i CV3550 (8 mm)

BROTHER XB3388001
Cena: 459.00  Cena regularna: 509.00 
Oszczędzasz: 50.00 zł (10%)
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Lamownik do maszyn Brother CV3440 i Brother CV3550

Wśród licznych akcesoriów do maszyn do szycia, jakie możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym nie mogło zabraknąć przydatnych dodatków do coverów firmy Brother. Specjalne lamowniki czy zwijacze to akcesoria, dzięki którym możesz szybciej i łatwiej wykonywać zadania na swojej maszynie, przy jednoczesnym poprawieniu walorów estetycznych szytych projektów. Wybierając zakupy w sklepie Szyj.pl masz pewność, że trafią do Ciebie oryginalne produkty wprost od producenta.

Profesjonalny lamownik firmy Brother przygotowany został z myślą o użytkownikach maszyn serii CoverStitch, pasuje do modeli Brother CV3440 oraz CV3550. To bardzo popularne renderki, które używane są zarówno w małych domowych pracowniach hobbystycznych, jak i przez chałupników i pasjonatów krawiectwa. Specjalnie skonstruowany prowadnik w lamowniku umożliwia wprowadzenie taśmy o szerokości do 32 mm, która następnie po złożeniu da nam lamówkę o finalnej szerokości 8 mm. Za sprawą lamownika naszywanie lamówki na krawędzi materiału jest znacznie łatwiejsze.

Chcąc skorzystać z lamownika, zalecane jest w pierwszej kolejności założenie przezroczystej stopki. Tę stopkę każdy użytkownik otrzymał od nowości wraz ze swoją maszyną, jest ona w standardowym wyposażeniu, podobnie jak śrubki, które pozwalają na zamocowanie lamownika przy maszynie. Uprzednio przygotowane paski materiału o szerokości 32 mm i długości zależnej od potrzeb, należy przeprowadzić przez prowadnik. W załączonej instrukcji na szkicach przedstawiono sposób poprwadzenia pliski przez kolejne elementy lamownika. W tym miejscu warto również dodać, że będzie nam łatwiej przeprowadzić pasek materiału, jeśli jego końcówkę zetniemy po skosie. Przydatna przy przeciąganiu pliski może być również pinceta.

W opakowaniu znajduje się oryginalna instrukcja w języku angielskim.

Pasuje do coverów Brother CV3440, CV3550

Producent:
BROTHER
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik