Lamownik do coverów Brother CV3440 i CV3550 (8 mm)

BROTHER XB3388001
Cena: 559.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Lamownik do maszyn Brother CV3440 i Brother CV3550

Wśród licznych akcesoriów do maszyn do szycia, jakie możesz znaleźć w ofercie naszego sklepu internetowego, nie mogło zabraknąć także przydatnych dodatków do coverów firmy Brother. Specjalne lamowniki czy zwijacze to akcesoria, dzięki którym możesz o wiele szybciej i łatwiej wykonywać zadania na swojej maszynie. Co ważne jednak – przy jednoczesnym poprawieniu walorów estetycznych szytych projektów. Brzmi nieźle? Tak właśnie jest! A wybierając zakupy w sklepie SZYJ.PL masz dodatkowo pewność, że trafią do Ciebie oryginalne produkty, pochodzące bezpośrednio od producenta.

DWUFUNKCYJNY LAMOWNIK BROTHER – ZASTOSOWANIE

Oferowany przez nas profesjonalny lamownik SA231CV firmy Brother przygotowany został z myślą o użytkownikach maszyn serii CoverStitch tego producenta. Tym samym przeznaczony jest do coverów tej firmy, a ściślej - pasuje do modeli Brother CV3440 oraz CV3550. To dwie bardzo popularne renderki, które używane są zarówno w małych domowych pracowniach hobbystycznych, jak i przez chałupników oraz pasjonatów krawiectwa. Specjalnie skonstruowany metalowy prowadnik w lamowniku umożliwia użytkownikowi wprowadzenie taśmy o szerokości od 30 mm (ok. 1-3/16”) do 32 mm (ok. 1-17/64”).. Po złożeniu, wprowadzona taśma da nam lamówkę, czyli brzeg z podwójna zakładką o finalnej szerokości 8 mm, którym można łatwo i szybko obszyć krawędź materiału. Za sprawą mocowanego do covera dwufunkcyjnego lamownika naszywanie lamówki na krawędzi tkaniny jest znacznie łatwiejsze niż w sytuacji, gdy jesteśmy tego typu akcesoriów pozbawieni. Ponadto lamownik może zostać również użyty do jednostronnego składania taśmy o szerokości 25 mm - wystarczy wykorzystać w tym celu dołączoną do zestawu płytkę.

LAMOWNIK DO COVERÓW BROTHER - SPOSÓB DZIAŁANIA

Jeśli zamierzamy skorzystać z sfufunkcyjnego lamownika, zalecane jest w pierwszej kolejności założenie przezroczystej stopki w naszej maszynie Brother CV3440 lub Brother CV3550. Tę stopkę każdy użytkownik otrzymał od nowości wraz ze swoją maszyną – znajduje się ona w standardowym wyposażeniu covera, podobnie jak dwie śrubki, które pozwolą nam na odpowiednie zamocowanie lamownika przy maszynie. Uprzednio przygotowane paski materiału o szerokości 32 mm i długości zależnej od naszych potrzeb należy następnie przeprowadzić przez prowadnik. W załączonej do lamownika instrukcji obsługi, na szkicach przedstawiono sposób poprowadzenia pliski przez kolejne elementy lamownika. W tym miejscu warto również dodać, że będzie nam o wiele łatwiej przeprowadzić pasek materiału przez lamownik, jeżeli końcówkę paska zetniemy najpierw po skosie. Bez wątpienia przydatna przy przeciąganiu pliski może być również pinceta.

Kupując w naszym sklepie internetowym SZYJ.PL lamownik do maszyn Brother CV3440 oraz CV3550 w zestawie z urządzeniem otrzymujesz także oryginalną instrukcję użytkowania, napisaną w języku angielskim.

Pasuje do coverów Brother CV3440, CV3550

Producent:
BROTHER
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik