Liniał aluminiowy z obrotowym ostrzem (53 cm)

DS-LS-530
Cena: 239.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Aluminiowy liniał z nożem krążkowym - mini odkrawacz

Aluminiowy liniał o długości 53 cm wyposażony w ostrze obrotowe 45 mm. Dzięki temu prostemu przyrządowi z dużą łatwością prowadzić równą linię cięcia. Maksymalna długość cięcia jaką można uzyskać jednorazowo to 46 cm. Liniał sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędne jest zachowanie precyzji podczas przygotowywania materiałów, wycinane są liczne powtarzalne fragmenty, potrzebne jest szybkie przygotowywanie elementów np. do szycia patchworku. Przy użyciu liniału z ostrzem obrotowym możesz ciąć jednocześnie kilka warstw materiału (do ok. 5 mm jednocześnie).

Ostrze, w które wyposażony jest liniał DS-LS-530 to standardowy rodzaj ostrza, taki jak posiadają np. zwykłe noże krążkowe z naszego sklepu. Dzięki temu nie ma problemu z doborem zapasowych ostrzy, a co więcej- można wykorzystać również ostrza innego rodzaju niż przecinające, np. specjalne ostrza zaznaczające linię.

Z liniałem w prosty sposób uzyskasz bardzo precyzyjnie wycięte kształty. To przyrząd, który szczególnie docenią miłośnicy patchworku i modelarze, a także osoby zajmujące się scrapbokingiem, przygotowujące dedykowane kartki, zaproszenia, wizytówki i podobne przedmioty. Jednym słowem - wszędzie tam, gdzie niezwykle cenne jest zachowanie wysokiej dokładności i precyzji, przy jednoczesnym zadbaniu o wydajność pracy.

Typ produktu:
  • Gilotyna
  • Linijka
  • Nóż krążkowy
Średnica ostrza:
45 mm
Typ ostrza:
  • Proste
Rysowanie:
  • linie proste