Manekin krawiecki regulowany DRESS FORM 36-48

.MANEKIN DRESS FORM PREMIUM
Cena: 1999.00 
Dostępność: 3-5 dni
 
+
Do schowka  Porównaj 

MANEKIN KRAWIECKI DAMSKI DRESS FORM PREMIUM, REGULOWANY W ZAKRESIE ROZMIARÓW 36-48

Manekin krawiecki regulowany DRESS FORM PREMIUM to uniwersalny, profesjonalny damski manekin, który zapewnia pełną regulację w aż pięciu zakresach. Korzystając z niego, z łatwością dokonasz regulacji w zakresie klatki piersiowej (biustu), talii czy bioder, a także torsu oraz wysokości – czyli stojaka, na jakim znajduje się ten manekin regulowany.

Manekin regulowany DRESS FORM PREMIUM - zakresy regulacji

Oferowany przez nas manekin regulowany umożliwia dostosowanie wyżej wymienionych parametrów w różnych zakresach. Itak, zakres regulacji bioder wynosi od 90 do 114 cm, zakres regulacji talii od 66 do 91 cm, a zakres regulacji klatki piersiowej to od 85 do 111 centymetrów. Dodatkowo manekin krawiecki regulowany DRESS FORM ma wbudowane dwie dźwignie do korekcji biustu, niezależnie od rozmiaru manekina.

Istnieje także możliwość regulacji wysokości manekina do 170 cm, a także regulacji wysokości stojaka oraz torsu (w obu przypadkach do 85 centymetrów). Manekin regulowany DRESS FORM PREMIUM ponadto posiada wbudowane pokrętło, zapewniające pełną regulację w zakresie rozmiarów 36-48 według polskiej i niemieckiej rozmiarówki, wraz z podziałką, wskazującą aktualny rozmiar.

Manekin krawiecki regulowany DRESS FORM - budowa i zastosowanie

Oferowany manekin krawiecki w znaczny sposób przyspiesza pracę z materiałem, zwłaszcza podczas szycia skomplikowanych prac. Dzięki pełnej regulacji z łatwością można przemierzać na bieżąco tkaniny, upewniając się, że tworzona przez nas odzież będzie mieć odpowiedni rozmiar oraz - co ważne - dobrze leżeć na jej użytkowniku. Korzystając z profesjonalnego manekina krawieckiego zyskasz pewność, że tworzone przez Ciebie ubrania spełniają Twoje oczekiwania, a dodatkowo usprawnisz swoją pracę.

Dostępny w naszym sklepie internetowym damski manekin firmy DRESS FORM cechuje się stabilną, stalową postawą. Sam manekin pokryty jest elastyczną bawełną, która umożliwia wbijanie szpilek krawieckich bez obaw o stan manekina. Model ten doskonale nadaje się dla projektantów i producentów odzieży - nie tylko na szeroką skalę, ale także dla osób, które hobbystycznie projektują ubrania w limitowanych edycjach. Manekin ponadto posiada gwarancję producenta, której okres wynosi 12 miesięcy, a serwis możliwy jest na terenie całej Polski.

Specyfikacja manekina krawieckiego Dress Form PREMIUM:

 • pełna regulacja w zakresie rozmiarów 36-48 (polska i niemiecka rozmiarówka) wraz z podziałką wskazującą aktualny rozmiar)
 • 2 dźwignie do korekcji biustu niezależnie od rozmiaru manekina
 • zakres regulacji bioder 90-114 cm
 • zakres regulacji talii 66-91 cm
 • zakres regulacji klatki piersiowej 85-111 cm
 • regulacja wysokości manekina do 170 cm
 • regulacja wysokość stojaka do 85 cm
 • regulacja wysokość torsu do 85 cm
 • pokrycie z elastycznej bawełny, umożliwiające wbijanie szpilek krawieckich
 • stabilna stalowa podstawa

Gwarancja, instrukcja

 • Manekin ma 12 miesięcy gwarancji.
  Serwis i gwarancja na terenie całej Polski.
Producent:
TEXI