Maszyna do szycia Brother BQ25 z torbą

.BROTHER BQ25 + TORBA
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Maszyna do szycia Brother BQ25 nie jest już dostępna w sprzedaży. Sprawdź aktualną ofertę maszyn Brother w SZYJ.PL.

W skład zestawu wchodzą:

  • Maszyna do szycia Brother BQ25
    Brother BQ25 to model łatwy w obsłudze. Ma 25 ściegów, posiada nawlekacz igły oraz możliwość płynnej regulacji długości ściegu. Znajdziemy tu, poza ściegami użytkowymi ściegi ozdobne oraz możliwość półautomatycznego obszycia dziurki. 6-stopniowy mechanizm transportu gwarantuje dobre podawanie materiału o różnej grubości, a zastosowanie chwytacza rotacyjnego sprawia, że maszyna jest cicha i szybka. Maszyna pozwala nam również na szycie dekoracyjne podwójną igłą, którą znajdziemy wśród dołączonych do maszyny akcesoriów.
    Brother BQ 25 to lekka, wytrzymała maszyna do podstawowych zadań szyciowych, napraw i modyfikacji odzieży. Polecana osobom rozpoczynającym przygodę z szyciem.
  • Torba na maszynę do szycia
    Torba na maszynę jest doskonała do przechowywania oraz transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce. Pasuje na większość standardowych maszyn do szycia. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zabezpieczy maszynę przed otarciami.
    Zewnętrzne wymiary torby - 42x19x30 (długość x głębokość x wysokość).