Maszyna do szycia Janome DXL603 ze stolikiem

.JANOME DXL603 + STOLIK
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 119.99 zł 80.00 zł

Maszyna do szycia Janome DXL603 ze stolikiem

Maszyna do szycia Janome DXL603 to jeden z chętnie wybieranych modeli, które mogą pochwalić się trwałymi podzespołami, cichą pracą, funkcjonalnością i komfortem użytkowania. Proponowane urządzenie ma 60 dostępnych programów ściegowych – krytych, prostych, ozdobnych, satynowych i wiele innych. Z jego pomocą możesz także automatycznie obszywać 8 rodzajów dziurek, jednocześnie ciesząc się prędkością wynoszącą maksymalnie do 820 wkłuć na minutę. Co więcej, maszyna do szycia Janome DXL603 pozwala na płynną regulację długości ściegów do 5 mm i szerokości do 7 mm. A to wszystko w połączeniu z wyłączanym transportem z 7-punktowym mechanizmem, chwytaczem rotacyjnym oraz regulacją docisku stopki w 6 pozycjach.

Dodatkowe funkcje i praktyczny dodatek w zestawie z maszyną do szycia Janome DXL603

Janome DXL603 to maszyna do szycia, która została wzbogacona w wiele praktycznych funkcji – Slow Motion, automatyczne pozycjonowanie igły i ryglowanie ściegu, regulację naprężenia nici górnej, szycie wstecz czy szycie podwójną igłą. Dodatkowo możesz cieszyć się czytelnym wyświetlaczem LCD, przyciskiem START/STOP oraz zatrzaskowym mocowaniem stopek (system Matic). W naszym sklepie internetowym możesz zamówić maszynę do szycia Janome DXL603 w zestawie ze stolikiem o wymiarach wynoszących 40 × 28 cm. Dołączone do urządzenia praktyczne akcesorium, dzięki odchylanym nóżkom z gumowanymi końcówkami, zwiększa pole pracy, pozostaje zawsze na swoim miejscu oraz może mieć regulowaną wysokość.