Mata podkładowa OLFA A3 (43 x 30 cm)

OLFA CM-A3-RC
Cena: 69.99 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Mata podkładowa do cięcia OLFA CM-A3-RC (A3)

Czy wiesz, jak szybko i prosto można przygotować elementy dzięki wykorzystaniu noży krążkowych? To bardzo łatwy sposób na precyzyjne, sprawne cięcie w szczególności po prostych. Mata podkładowa jest przeznaczona do cięcia nożami krążkowymi, skalpelami, cyrklami oraz nożami segmentowymi. Zabezpiecza powierzchnię Twojego blatu, a także tworzy idealne warunki do cięcia. Używanie noży bez maty w bardzo krótkim czasie stępi ostrze.

Mata posiada specjalną powierzchnię, która zasklepia się po wykonanym cięciu. Z tego względu często nazywa się je matami samogojącymi. Mata Olfa CM-A3-RC ma rozmiar 45 x 30 cm co odpowiada formatowi A3. Jest dwustronna, na jednej stronie umieszczono siatkę w centymetrach, a na drugiej w calach wraz z liniami wyznaczajacymi najczęśćiej stosowane kąty 30°, 45°, 60°, 90°. Tego rodzaju maty są bardzo często wykorzystywane w krawiectwie, modelarstwie, scrapbookingu.

Firma OLFA to jeden z liderów branży akcesoriów do ręcznego cięcia. Produkowane w Japonii noże i maty słyną z doskonałej jakości. To świetny wybór zarówno dla hobbystów jak i profesjonalistów. Pamiętaj o kilku kluczowych zasadach, które pozwolą zachować matę w doskonałej kondycji przez długi czas. Przede wszystkim nie wolno rolować czy zaginać maty, może ją to nieodwracalne uszkodzić. Matę przechowuje się na płasko, z daleka od źródeł ciepła. Nie wystawiaj maty na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Do jej wyczyszczenia wystarczy wykorzystać wilgotną ściereczkę. Kategorycznie nie powinno się stosować środków czyszcących zawierając alkohol, żeby nie uszkodzić nadrukowanej siatki na powierzchni maty.

  • Mata dwustronna
  • Rozmiar: 45 x 30 cm - A3
  • Grubość: 2 mm
  • Ilość warstw: 3 mm

Mat nie wolno używać do cięcia nożem OLFA MC-45 i MC45/DX, które tną pod kątem.

Producent:
OLFA
Typ produktu:
  • Mata podkładowa
Rozmiar maty:
45 x 30 cm
Grubość maty:
2 mm
Rodzaj maty:
dwustronna