Mata podkładowa OLFA A4 (30 x 21 cm)

OLFA CM-A4-RC
Cena: 39.99  Cena regularna: 45.99 
39.99 zł
Oszczędzasz: 6.00 zł (13%)
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Mata podkładowa do cięcia OLFA CM-A4-RC (A4)

Przyspiesz przygotowywanie elementów dzięki sprawnemu i precyzyjnemu cięciu. Mata podkładowa do cięcia pozwoli Ci na korzystanie z noży krążkowych, a także specjalnych skalpeli czy noży segmentowych. Często nazywane są matami samogojącymi ze względu na specjalną powierzchnię zdolną zasklepiać się po wykonanym cięciu. Na powierzchni maty nadrukowane są linie pomocnicze wraz z najpopularniejszymi kątami 30°, 45°, 60°, 90°. Są bardzo popularne wśród miłośników krawiectwa, modelarstwa i rękodzielników.

Mata jest dwustronna co oznacza, że specjalna powierzchnia do cięcia znajduja się zarówno z jednej jak i z drugiej strony. Znacznie wpływa to na wydłużenie żywotności maty, a dodatkowo pozwala na umieszczenie dwóch rodzajów jednostek. Na jednej stronie znajdziesz oznacznia umieszczone w centymetrach, podczas gdy na drugiej w calach. Maty OLFA CM można wykorzystać zarówno do cięcia nożami krażkowymi, jak i precyzyjnymi skalpelami i nożami segmentowymi.

Maty OLFA produkowane są w Japonii. To jedna z wiodących marek od wielu lat zajmująca się produkcją akcesoriów do ręcznego cięcia. Rozmiar tej maty to 30 x 21 cm co odpowiada formatowi A4. Korzystając z maty pamiętaj o kilku ważnych zasadach. Przede wszystkim przechowuj swoją matę zawsze na płasko, nie należy jej zwijać ani składać bo spowoduje to nieodwracalne uszkodzenia. Mata powinna znajdować się z daleka od źródeł ciepła. Nie wystawiaj jej też na długotrwałe działanie słońca. Do czyszczenia maty wystarczy użycie wilgotnej szmatki. Nie należy stosować środków czyszczących zawierających alkohol bo może dojść do zniekształcenia linii na powierzchni maty.

  • Mata dwustronna
  • Rozmiar: 30 x 21 cm - A4
  • Grubość: 2 mm
  • Ilość warstw: 3 mm

Mat nie wolno używać do cięcia nożem OLFA MC-45 i MC45/DX, które tną pod kątem.

Producent:
OLFA
Typ produktu:
  • Mata podkładowa
Rozmiar maty:
30 x 21 cm
Grubość maty:
2 mm
Rodzaj maty:
dwustronna