Mata podkładowa TEXI, samoregenerująca, dwustronna (45 x 30 cm)

TEXI YELLOW 45X30
Cena: 28.99 
Dostępność: brak w magazynie
 
45 x 30 cm

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Mata podkładowa do cięcia Texi Yellow 45 x 30 cm

Mata podkładowa 5-warstwowa, która po obu stronach posiada specjalną zasklepiającą się powierzchnię do cięcia. Na jej powierzchni wyznaczono podziałki centymetrowe na jednej stronie oraz calowe na drugiej, a także pomocnicze kąty i równoległe linie. Jest dwustronna, co wydłuża jej żywotność.

Maty podkładowe są niezastąpione do swobodnego cięcia nożami z ostrzami krążkowymi. Są one szczególnie cenione przez osoby szyjące projekty patchworkowe. Idealnie sprawdzają się do szybkiego i precyzyjnego przygotowania wielu elementów o tym samym kształcie. Specjalne tworzywo, które ma zdolność samoregeneracji pozwala na wygodne ciecie bez obaw o zniszczenie maty. Warto pamiętać by matę przechowywać zawsze poziomo oraz unikać źródeł ciepła, żeby jej nie uszkodzić.

  • Rozmiar: 45 x 30 cm
  • Liczba warstw: 5
  • Grubość: 3mm

W naszej ofercie możesz wybrać tę matę w trzech rozmiarach: 45x30 cm, 60x45 cm, 90x60 cm. Maty Texi występują również w kilku kolorach, dzięki czemu możesz dobrać idealnie pasującą do Twojej pracowni.

Producent:
TEXI
Typ produktu:
  • Mata podkładowa
Rozmiar maty:
45 x 30 cm
Grubość maty:
3 mm
Rodzaj maty:
dwustronna