Nerka Junior LIS (zestaw do uszycia + wykrój) DIY

DIY NERKA JUNIOR LIS MAŁA
Cena: 23.90 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Nerka Junior - LIS - zestaw do samodzielnego uszycia z nadrukowanym na materiał wykrojem

Które dziecko nie lubi kolorowych i pojemnych schowków na swoje skarby? W kolekcji nerek JUNIOR znajdziesz mnóstwo fantastycznych motywów milusińskich zwierzaków do wyboru.
Uszycie takiej zamykanej na zamek błyskawiczny nerki dzięki temu zestawowi DIY jest proste i przyjemne. Dodatkowo nie musisz już kupować większych ilości materiału!

Do uszycia nerki nie potrzeba ogromnych umiejętności i dużego doświadczenia. Zestaw został tak przemyślany, żeby wykonania mogły się podjąć nawet osoby początkujące.
Wykrój jest nadrukowany na materiał, a wycięcie i szycie (nawet wszycie zamka) nie sprawią większych problemów.
Poziom trudności wykonania zestawu został określony jako łatwy, a w gotowym zestawie DIY znajdują się materiały niezbędne do uszycia nerki, w tym nadrukowany na wodoodporny materiał wykrój na nerkę. Wykrój zawiera zapas na szwy, a dołączonych materiałów nie należy prać ani dekatyzować przed uszyciem.

Zestaw DIY "Nerka JUNIOR" zapakowany jest w bezpieczne kartonowe pudełko i zawiera:

 • materiał wodoodporny z nadrukowanymi elementami wykroju
 • wigofil
 • taśmę suwakową
 • suwak
 • taśmę nośną
 • klamrę plastikową
 • regulator plastikowy
 • instrukcję szycia

Nerka dostępna jest w rozmiarze małym, idealnym dla dziecka o wzroście do ok. 130 cm. Wymiary gotowej nerki:

 • nerka mała
  długość ≈ 230 mm, wysokość ≈ 110 mm, szerokość ≈ 50 mm

Niezależnie, który wzór nerki wybierzemy, ten projekt, podobnie jak pozostałe projekty z serii do samodzielnego zrobienia, pomoże zyskać kolejną porcję doświadczenia, a uszyta samodzielnie nerka da dużo radości i Tobie i dziecku, dla którego ją uszyjesz.
Żeby wykonać "Nerkę Junior" (projekt autorstwa Katarzyny Kotlarczyk) potrzebujesz tylko maszyny do szycia, podstawowych akcesoriów oraz odrobiny wolnego czasu. Dodatkowo, nie trzeba się już zastanawiać skąd wziąć sprawdzony wykrój na nerkę i jakich dodatków jeszcze potrzebujesz. Z tym zestawem masz wszystko, co potrzebne!

Sprawdź także pozostałe gotowe zestawy DIY na dodatki i akcesoria dostępne w naszym sklepie.

Producent:
DRESÓWKA.PL
Rozmiar nerki:
Nerka mała
Rodzaj zestawu DIY:
Nerka
Poziom trudności:
Łatwy