Nóż tarczowy RSD-65 / YJ-65 (wys. cięcia 22mm)

RSD-65
Cena: 389.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Nóż tarczowy RSD-65 / YJ-65 do cięcia tkanin, dzianin, dermy, skóry

W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć nie tylko różne modele maszyn do szycia i akcesoria z nimi związane, lecz również narzędzia przydatne w małych pracowniach i warsztatach krawieckich. Z pewnością jednym z takich urządzeń są noże krojcze, które pozwalają na szybką, bardzo wydajną pracę podczas przygotowywania materiałów. Prezentowany nóż tarczowy należy do przenośnych, kompaktowych urządzeń o uniwersalnym zastosowaniu.

Nóż RSD-65 posiada ostrze tnące o średnicy 65mm, co pozwala na uzyskanie wysokości cięcia do około 22 mm. Zapewnia szybkie i komfortowe cięcie, jest poręczny i dość lekki. Nóż przeznaczony jest do cięcia jednej lub większej ilości warstw materiału. Sprawdza się przy pracy z materiałami o różnych grubościach, począwszy od cienkich jedwabi, szyfonu, przez bawełnę, len, jak i dobrze sprawuje się przy cięciu grubszych materiałów takich jak materiały obiciowe, cienka skóra i filc czy derma.

Nóż tarczowy inaczej potocznie określany jako krajarka do tkanin jest wyposażony we wbudowany kamień ostrzący, który umożliwia łatwe i wygodne podostrzenie ostrza w dowolnym momencie. W tym celu wystarczy lekko nacisnąć przycisk znajdujący się przy ostrzałce, dzięki temu kamień będzie mieć styk z ostrzem. W komplecie znajduje się również drugie zapasowe ostrze sześciokątne.

W komplecie z urządzeniem otrzymujemy zapasowe ostrze sześciokątne, a także zapasowe szczotki do silnika. Nóż podłącza się do standardowej instalacji elektrycznej 230V. W porównaniu do innych tego typu urządzeń jest stosunkowo lekki, jego waga wynosi 1,2 kg.

Producent:
JAPSEW
Średnica ostrza:
65 mm
Wysokość cięcia:
22 mm
Pobór mocy:
150 W
Waga noża:
1.2 kg