Nożyce uniwersalne OLFA (14cm, mikroząbki)

OLFA SCS-1
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Krótkie, precyzyjne nożyczki OLFA z mikroząbkami

Jednym z podstawowych akcesoriów w każdej pracowni krawieckiej czy modelarskiej są solidne, sprawdzone nożyczki. Proponujemy w naszym sklepie zarówno tańsze, budżetowe nożyczki dla osób początkujących, jak i produkty znanych, cenionych marek takich jak OLFA. Wybierając nożyczki OLFA sięgasz po wysokiej jakości produkty, produkowane nieprzerwanie od 1956 roku w Japonii. To gwarancja udanej pracy zarówno dla hobbystów, jak i profesjonalistów.

Uniwersalne nożyczki Olfa SCS-1 charakteryzują się niedużym rozmiarem. Świetnie sprawdzą się do wycinania małych detali. Ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej, a dolne wykończono mikroząbkami, które sprzyjają precyzyjnemu cięciu zarówno lekkich, wiotkich tekstyliów, jak i trudniejszych, grubych materiałów. Rękojeść nożyczek wykonano z dobrej jakości tworzywa ABS. Jest symetrycznie wykonana przez co komfortowo ciąć nożyczkami mogą zarówno lewo-, jak i praworęczni. Nożyczki nie męczą dłoni, możesz pracować nieprzerwanie bez uczucia dyskomfortu.

Dopracowana metoda łączenia ostrzy z użyciem sprężystej podkładki zapewnia idealny docisk ostrzy względem siebie przez cały czas użytkowania nożyczek. Niewielki rozmiar nożyczek sprzyja precyzyjnemu cięciu drobnych detali. Producent rekomenduje te nożyczki również do cięcia kevlaru i włókna kevlarowego.. Oprócz tego możesz wykorzystać je do prac z tkaninami, dzianinami, skórą, filcem, jak i do papieru, tektury, bibuły, cienkich arkuszy tworzyw sztucznych czy folii.

  • Rozmiar nożyczek: 14 cm
  • Długość ostrza: 4 cm
  • Rękojeść: uniwersalna, dla lewo- i -praworęcznych
  • Polecane do wycinania drobnych detali

Do czyszczenia nożyczek zalecamy wykorzystanie miękkiej szmatki, radzimy unikać stosowania wody i środków czyszczących. Pamiętaj, że nożyczki podobnie jak inne ostre narzędzia należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Producent:
OLFA
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 14 cm
Długość ostrza:
  • 4 cm
Rodzaj ostrza:
z mikroząbkami
Rękojeść:
  • uniwersalna