Nożyce uniwersalne OLFA (16cm, mikroząbki)

OLFA SCS-3
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Uniwersalne nożyczki OLFA z mikroząbkami

Podstawowym elementem, który znajdziesz w każdej pracowni krawieckiej czy modelarskiej są nożyczki. W ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć szerokiego asortymentu tych narzędzi. Jedną z wiodących firm, zajmujących się produkcją akcesoriów do ręcznego wycinania jest OLFA. To firma o ugruntowanej pozycji na rynku i długiej historii mającej swój początek w 1956 roku. Nożyczki OLFA produkowane są w Japonii.

Model OLFA SCS-3 to uniwersalne nożyczki o zastosowaniach domowych, biurowych, jak i znajdą swoje miejsce w hobbystycznej pracowni krawieckiej czy modelarskiej. Ostrza nożyczek wykonane są ze stali nierdzewnej, a dolne z ostrzy wykończone zostało mikroząbkami. To metoda na zniwelowanie kłopotliwego zsuwania się w trakcie cięcia lekkich materiałów z ostrza. Końce nożyczek są zaokrąglone. Nożyczki równie łatwo i dokładnie tną lekkie tekstylia, delikatne i wiotkie folie, jak i sztywny papier dekoracyjny czy karton. Ze względu na niewielki rozmiar są polecane do wycinania małych elementów.

Rękojeść nożyczek wykonana została z dobrej jakości tworzywa sztucznego ABS. Jest symetryczna, dzięki czemu z nożyczek mogą wygodnie korzystać osoby leworęczne i praworęczne. Jak każde tego rodzaju przedmioty, nożyczki powinny być przechowywane poza zasięgiem dzieci!

  • Rozmiar nożyczek: 16 cm
  • Długość ostrza: 6,5 cm
  • Rękojeść: uniwersalna, dla lewo- i -praworęcznych
  • Polecane do wycinania drobnych detali

Do czyszczenia nożyczek zalecamy wykorzystanie miękkiej szmatki, radzimy unikać stosowania wody i środków czyszczących. Pamiętaj, że nożyczki podobnie jak inne ostre narzędzia należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Producent:
OLFA
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 16 cm
Długość ostrza:
  • 6.5 cm
Rodzaj ostrza:
z mikroząbkami
Rękojeść:
  • uniwersalna