Nożyce uniwersalne OLFA (17cm, mikroząbki)

OLFA SCS-2
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Krótkie, precyzyjne nożyczki OLFA z mikroząbkami

Podstawowym i niezbędnym wyposażeniem każdej pracowni krawieckiej czy modelarskiej są solidne, sprawdzone nożyczki. W ofercie naszego sklepu proponujemy zarówno tańsze, budżetowe nożyczki dla osób początkujących, jak i produkty znanych, cenionych marek takich jak OLFA dla bardziej wymagających użytkowników. Sięgając po nożyczki OLFA wybierasz sprawdzoną, japońską jakość. Nożyczki produkowane są nieprzerwanie od 1956 roku, z najwyższą dbałością o jakość wykonania. Polecamy je nie tylko hobbystom, lecz również i profesjonalistom.

Uniwersalne nożyczki Olfa SCS-2 charakteryzują się niedużym rozmiarem. Ich całkowity rozmiar to 17 cm, podczas gdy długość samego ostrza wynosi 5,5 cm. Z tego względu sprawdzą się zarówno do wycinania drobnych detali. Ostrza wykonane są ze stali nierdzewnej, a dolne wykończono mikroząbkami, które sprzyjają precyzyjnemu cięciu zarówno lekkich, wiotkich tekstyliów, jak i trudniejszych, grubych materiałów. Rękojeść nożyczek wykonano z dobrej jakości tworzywa ABS. Jest symetrycznie wykonana przez co komfortowo ciąć nożyczkami mogą zarówno lewo-, jak i praworęczni. Nożyczki nie męczą dłoni, możesz pracować nieprzerwanie bez uczucia dyskomfortu.

Dopracowana metoda łączenia ostrzy z użyciem sprężystej podkładki zapewnia idealny docisk ostrzy względem siebie przez cały czas użytkowania nożyczek. Niewielki rozmiar nożyczek sprzyja precyzyjnemu cięciu drobnych detali. Producent rekomenduje te nożyczki również do cięcia kevlaru i włókna kevlarowego.. Oprócz tego możesz wykorzystać je do prac z tkaninami, dzianinami, skórą, filcem, jak i do papieru, tektury, bibuły, cienkich arkuszy tworzyw sztucznych czy folii.

  • Rozmiar nożyczek: 17 cm
  • Długość ostrza: 5,5 cm
  • Rękojeść: uniwersalna, dla lewo- i -praworęcznych
  • Polecane do wycinania drobnych detali

Chcąc wyczyścić nożyczki zalecamy wykorzystanie suchej, miękkiej szmatki. Nie należy stosować wody czy tym bardziej środków czyszczących. Pamiętaj, że nożyczki podobnie jak inne ostre narzędzia należy przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Producent:
OLFA
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 17 cm
Długość ostrza:
  • 5,5 cm
Rodzaj ostrza:
z mikroząbkami
Rękojeść:
  • uniwersalna