Nożyczki Kretzer do nitek i haftu, zagięte czubki (10 cm)

KRETZER 970311
Cena: 19.90 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

KRETZER ECO CLASSIC 970311

Krótkie nożyczki do prac wymagających dużej precyzji. Znajdą zastosowanie zarówno w pracach krawieckich, jak i hafciarskich i innych rękodzielniczych. Całkowita długość nożyczek to zaledwie 10 cm, podczas gdy ostrze ma 3 cm. Czubki są lekko zagięte, co sprzyja np. przycinaniu nitek tuż przy samym materiale. Powiększone otwory na palce poprawiają komfort używania nożyczek.

Kretzer ECO to seria niedrogich nożyczek do hobbystycznych prac rękodzielniczych. Niemiecka marka Kretzer od lat znana jest z produkcji zarówno nożyczek dla amatorów, jak i profesjonalistów. W ofercie naszego sklepu możesz wybierać spośród wielu typów nożyczek dopasowanych do najróżniejszych zastosowań. Od małych nożyczek do precyzyjnych nacięć, po duże kute nożyce dedykowane do użytku w szwalniach, zakładach produkcyjnych.

Nożyczki KRETZER ECO 970311 - najważniejsze cechy:

✅ ️niewielki rozmiar, zaledwie 10 cm

✅ lekko zakrzywione ostrza na czubku

✅ powiększone otwory na palce

✅ sprawdzona jakość - rozsądna cena

Producent:
KRETZER
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 10,5 cm
Długość ostrza:
  • 3 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • uniwersalna