Nożyczki KAI hobbystyczne, krawieckie (21 cm)

PRYM 610523
Cena: 65.00  Cena regularna: 79.00 
69.00 zł
Oszczędzasz: 14.00 zł (18%)
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  3 godzin

21 cm
+
Do schowka  Porównaj 

Nożyczki krawieckie KAI dla hobbystów (21 cm)

Dobre nożyczki krawieckie to podstawa w każdej pracowni. To jeden z podstawowych atrybutów każdego krawca i krawcowej. Nasza oferta nożyczek jest rozbudowana, dając możliwość wyboru zarówno podstawowych, budżetowych modeli, jak i nożyczek dla bardziej wymagających użytkowników czy też specjalistycznych nożyczek zadaniowych. Najbardziej popularnie, a jednocześnie najbardziej uniwersalne są nożyczki w rozmiarze około 20 - 23 centymetrów. Są dość duże by swobodnie nawet kilka warstw materiałów jednocześnie, lecz dostatecznie lekkie i poręczne żeby zapewnić wygodną pracę.

Nożyczki KAI 1220 są wykonane ze stali nierdzewnej i wykończone dwukolorową rękojeścią z tworzywa sztucznego. Dają pewny chwyt i dobrze leżą w dłoni. Ich stosunkowo nieduża waga sprawia, że nie męczą dłoni nawet gdy pracujesz z nimi przez długi czas. Całkowita długość nożyczek to 21 cm, z kolei samo ostrze ma 9,5 cm.

Bez względu na to czy stawiasz dopiero pierwsze kroki w krawiectwie, czy jest to Twój sposób na życie - znajdziesz w naszym sklepie artykuły odpowiednie dla siebie. Akcesoria krawieckie KAI polecamy hobbystom, którzy szukają dobrej jakości przyborów w rozsądnej cenie. W naszym sklepie możesz znaleźć promocyjny zestaw, w którym znajdują się nożyczki KAI w trzech różnych wielkościach.

Producent:
KAI
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 21 cm
Długość ostrza:
  • 9,5 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla praworęcznych
Waga nożyczek:
  • 100 g