Nożyczki krawieckie Kretzer, profesjonalne do grubych materiałów (25 cm)

KRETZER 774520
Cena: 149.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Nożyczki do grubych materiałów Kretzer Finny o długości 25 cm

W naszym sklepie internetowym przygotowaliśmy duży wybór akcesoriów do cięcia materiałów. Znajdziesz u nas zarówno wygodne w użyciu noże krążkowe, dedykowane do nich maty podkładowe jak i wiele różnego typu nożyczek, począwszy od małych obcinaczek do nitek, aż po masywne, kute nożyce krawieckie. Niezależnie od tego czy szyjesz zawodowo, czy wyłącznie sporadycznie w domowym zaciszu, z pewnością dostrzegasz jak duże znaczenie dla komfortowej pracy mają odpowiednie, dobrej jakości nożyczki. To nieodłączny atrybut każdej krawcowej, dlatego proponujemy Ci rewelacyjne nożyczki niemieckiej marki Kretzer, które charakteryzują się świetnym stosunkiem jakości do ceny.

Nożyczki Kretzer Finny 774520 zostały wykonane z myślą o pracy z grubymi i trudnymi materiałami. Sprawdzą się równie świetnie podczas cięcia wielu warstw materiałów jednocześnie. Ostrza nożyczek wykonane zostały z hartowanej, nierdzewnej stali, która zapewnia im wysoką trwałość. Śruba regulująca docisk ostrzy pozwala w każdym momencie skorygować ustawienie ostrzy względem siebie, tak aby zachować maksymalną precyzję ciecia. Specjalny ostry szlif ostrzy ułatwia równe prowadzenie linii cięcia. Całość zwieńczona została ergonomiczną rękojeścią, która pokryta jest warstwą antypoślizgową. Dzięki temu nożyczki pewnie leżą w dłoni, nie ślizgają się, nie męczą tak bardzo dłoni podczas wielogodzinnych sesji.

Pamiętaj, żeby regularnie dbać o swoje nożyczki - w tym celu zaleca się czyszczenie ich miękką ściereczką. Nie jest zalecane mycie nożyczek pod bieżącą wodą. Zadbaj o bezpieczne, suche miejsce do przechowywania, tak aby wyeliminować ryzyko przypadkowego upadku. Dbając o swoje nożyczki Kretzer zapewnisz im długą żywotność.

W ofercie naszego sklepu online możesz znaleźć te nożyczki w większej wersji o długości 28 centymetrów, jak i jeszcze większe 31-centymetrowe.

  • Model: Kretzer FINNY 774520
  • Długość nożyczek: 25 cm
  • Długość ostrza: 9 cm
Producent:
KRETZER
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 25 cm
Długość ostrza:
  • 9 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • uniwersalna
Waga nożyczek:
  • 155 g