Nożyczki krawieckie Kretzer, profesjonalne do grubych materiałów (28 cm)

KRETZER 774525
Cena: 169.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Nożyczki do grubych materiałów Kretzer Finny o długości 28 cm

Porządne nożyczki krawieckie są niezbędne w każdej pracowni, zarówno w profesjonalnej szwalni jak i w małym domowym kąciku do szycia. Staramy się stale rozszerzać ofertę naszego sklepu internetowego, tak aby każdy znalazł u nas to, czego potrzebuje. Proponujemy Ci nożyczki niemieckiej marki Kretzer, które charakteryzuje dobry stosunek jakości do ceny.

Nożyczki Kretzer Finny 774525 są przeznaczone do cięcia grubych i trudnych materiałów, sprawdzą się również podczas cięcia wielu warstwa materiałów jednocześnie. Całkowita długość nożyczek wynosi 28 centymetrów, podczas gdy samo ostrze stanowi 12 cm.
Wyposażone zostały w śrubę regulującą docisk, dzięki której możemy w każdej chwili skorygować docisk ostrzy względem siebie. Same ostrza wykonano z kolei z hartowanej stali nierdzewnej, co zapewni im wysoką trwałość. Dla wygodnego operowania nożyczkami, rękojeść pokryta została antypoślizgową warstwą. Dzięki temu nożyczki pewnie leżą w dłoni.

Warto pamiętać o regularnym czyszczeniu nożyczek, w tym celu zaleca się stosowanie wyłącznie miękkiej ściereczki, nie jest zalecane mycie nożyczek pod bieżącą wodą. Zadbaj o to, by przechowywać nożyczki w suchym i bezpiecznym miejscu – przypadkowy upadek z wysokości na podłogę może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia ostrzy. Dbając o nożyczki Kretzer zapewnisz im długą żywotność.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się nożyczki tego typu również w wersji krótszej 25 centymetrowej, jak i dłuższej o całkowitej długości 31 centymetrów.

  • Model: Kretzer FINNY 774525
  • Długość nożyczek: 28 cm
  • Długość ostrza: 12 cm
Producent:
KRETZER
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 28 cm
Długość ostrza:
  • 12 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • uniwersalna
Waga nożyczek:
  • 325 g