Nożyczki krawieckie Kretzer, profesjonalne do grubych materiałów (31 cm)

KRETZER 774530
Cena: 199.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  2 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Nożyczki do grubych materiałów Kretzer Finny o długości 31 cm

W ofercie sklepu internetowego zgromadziliśmy duży wybór akcesoriów do komfortowego cięcia i krojenia. Nożyczki krawieckie, które proponujemy pochodzą od sprawdzonych producentów, dlatego masz pewność, że wybierasz produkty dobrej jakości. Znajdziesz u nas różnego rodzaju nożyczki począwszy od małych i poręcznych obcinaczek do nitek, aż po kute, przemysłowe nożyce krawieckie do pracy z grubymi materiałami. Dla osób, które oddają się w domu swojej krawieckiej pasji proponujemy nożyczki niemieckiej marki Kretzer, które mają świetny stosunek jakości do ceny.

Nożyczki Kretzer Finny 774530 to długie nożyce o całkowitej długości 31 centymetrów, które są dedykowane do cięcia grubych i trudnych materiałów. Można je śmiało wykorzystać do cięcia wielu warstw materiału jednocześnie. Wykonane z hartowanej, nierdzewnej stali ostrza zapewniają długą żywotność, a śruba regulująca docisk ostrzy daje możliwość skorygowana ustawienia ostrzy względem siebie, tak aby zawsze zachowywać maksymalną precyzję cięcia. Nożyczki wykończone są ergonomiczną rękojeścią, którą pokryto warstwą antypoślizgowego tworzywa, dzięki czemu dobrze leżą w dłoni, nie ślizgają się, nie męczą nadmiernie rąk nawet podczas długiej pracy.

Dla zachowania nożyczek w możliwie najlepszym stanie przez długi czas, zaleca się do czyszczenia wykorzystywać wyłącznie suchą miękką ściereczkę. Nie powinniśmy czyścić nożyczek pod bieżącą wodą. Warto pamiętać także o przechowywaniu ich w bezpiecznym miejscu, tak aby wyeliminować ryzyko przypadkowego upadku na ziemię - to najczęstsza przyczyna uszkodzenia ostrzy.

Te nożyczki możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym również w mniejszych wersjach: Kretzer 774520 o długości całkowitej 25 cm, a także pośrednie Kretzer 774525 o długości 28 cm.

  • Model: Kretzer FINNY 772530
  • Długość nożyczek: 31 cm
  • Długość ostrza: 14 cm
Producent:
KRETZER
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 31 cm
Długość ostrza:
  • 14 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • uniwersalna
Waga nożyczek:
  • 355 g