Pisak krawiecki samoznikający Clover, fioletowy

CLOVER 5031
Cena: 19.89 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  4 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Pisak krawiecki Clover samoznikający - fioletowy

Jednym z popularnych zamienników dla tradycyjnej kredy krawieckiej są pisaki krawieckie. Chcąc nanosić oznaczenia w miejscach, które po uszyciu będą widoczne, dobieramy akcesoria do rysowania, których ślady będzie można łatwo usunąć. Z tego powodu znikające pisaki krawieckie cieszą się dużą popularnością. Są łatwe w użyciu i wszechstronne, możesz z powodzeniem stosować je na wielu różnych rodzajach materiałów.

Ślady naniesione pisakiem krawieckim Clover odparowują samoczynnie z biegiem czasu. Czas potrzebny na pełne zniknięcie śladów zależy od rodzaju materiału, jak i warunków otoczenia - wilgotności czy temperatury w pomieszczeniu. Już po kilku użyciach zauważysz, że z niektórych materiałów ślady znikają nieco szybciej podczas gdy przy innych te same ślad potrzebują więcej czasu. Jeśli chcesz natychmiastowo usunąć oznaczenia możesz wykorzystać wilgotną ściereczkę lub parę z żelazka.

Clover to jedna z najstarszych firm zajmujących się produkcją akcesoriów krawieckich. Jej początki sięgają 1925 roku, kiedy to powstał zakład w Osace w Japonii. Od tamtego czasu popularność innowacyjnych i skutecznych akcesoriów krawieckich Clover wielokrotnie wzrosła, docierając do miłośników krawiectwa na całym świecie.

Producent:
CLOVER
Typ produktu:
  • Pisak krawiecki