Pisak krawiecki samoznikający z korektorem Clover, fioletowy

CLOVER 5032
Cena: 22.59 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Pisak krawiecki Clover samoznikający z korektorem - fioletowy

Jednym z popularnych zamienników dla tradycyjnej kredy krawieckiej są pisaki krawieckie. Chcąc nanosić oznaczenia w miejscach, które po uszyciu będą widoczne, dobieramy akcesoria do rysowania, których ślady będzie można łatwo usunąć. Z tego powodu znikające pisaki krawieckie cieszą się dużą popularnością. Są łatwe w użyciu i wszechstronne, możesz z powodzeniem stosować je na wielu różnych rodzajach materiałów.

Ślady naniesione pisakiem krawieckim Clover odparowują samoczynnie z biegiem czasu. Czas potrzebny na pełne zniknięcie śladów zależy od rodzaju materiału, jak i warunków otoczenia - wilgotności czy temperatury w pomieszczeniu. Już po kilku użyciach zauważysz, że z niektórych materiałów ślady znikają nieco szybciej podczas gdy przy innych te same ślad potrzebują więcej czasu. Jeśli chcesz natychmiastowo usunąć oznaczenia możesz wykorzystać drugą końcówkę, która zmazuje ślady. Ten sam efekt uzyskasz też wilgotną ściereczką lub parą z żelazka.

Clover to jedna z najstarszych firm zajmujących się produkcją akcesoriów krawieckich. Jej początki sięgają 1925 roku, kiedy to powstał zakład w Osace w Japonii. Od tamtego czasu popularność innowacyjnych i skutecznych akcesoriów krawieckich Clover wielokrotnie wzrosła, docierając do miłośników krawiectwa na całym świecie.

Producent:
CLOVER
Typ produktu:
  • Pisak krawiecki