Prasa termiczna Texi do czapek, 10 x 20 cm

.TEXI HP-0408FC
Cena: 2990.00 
Dostępność: 3 dni
 
+
Do schowka  Porównaj 

Prasa termotransferowa do czapek TEXI HP-0408FC

Prasa termiczna do czapek - łatwa w obsłudze, z automatycznym otwieraniem. Trwałe znakowanie czapek.

TEXI HP-0408FC to prasa dedykowana do nanoszenia wzorów na czapki - truckerki, czapki 5-panelowe, daszki i inne. Prasa jest bardzo wygodna i łatwa w obsłudze. Parametry pracy czyli czas wgrzewnia i temperaturę ustawiamy przy użyciu dotykowego panelu na urządzeniu. Co istotne, w pamięci urządzenia można zapisać do późniejszego wykorzystania własne schematy ustawień. Pamięć pomieści 99 takich konfiguracji. Menu urządzenia jest w języku angielskim lub hiszpańskim. W ustawieniach możemy zdefiniować czy chcemy wyświetlać wartości temperatury w jednostkach celsjusza czy fahrenheita. Z poziomu panelu uzyskamy również dostęp do statystyk pracy prasy.

Urządzenie zostało wyposażone w mechanizm automatycznie zwalniający docisk, co niweluje ryzyko przypalenia. Ułatwia to obsługę urządzenia i sprawia, że każdy wzór będzie wygrzewany dokładnie taki sam czas. W ten sposób uzyskujemy powtarzalność w procesie produkcji. Powierzchnia płyty grzewczej pokryta jest nieprzywierającą warstwą. Solidna aluminiowo-stalowa konstrukcja zapewnia stabilność i trwałość prasy Texi HP-0408FC.

Prasa Texi do czapek umożliwia wykonywanie drukowanych cyfrowo transferów termicznych, transferów sitodrukowych, nadruków winylowych, sublimacji, ozdób z koralików czy cyrkonii czy wgrzewania wyhaftowanych aplikacji. Precyzyjny mechanizm zaciskowy zapewnia równomierny docisk i rozprowadzenie temperatury po całej powierzchni płyty.

Podstawowe parametry prasy Texi HP-0408FC

  • Rozmiar płyty grzewczej: 4" x 8" tj. ok. 10 x 20cm
  • Maksymalna temperatura: 225°C
  • Dokładność temperatury: +/- 0,5%
  • Waga urządzenia: 15,9 kg
  • Zasilanie: 220 V
  • Pobór mocy: 400 W
Producent:
TEXI
Gwarancja:
12 miesięcy