LEWORĘCZNE

Profesjonalne nożyce krawieckie Premax niklowane, kute leworęczne (25 cm)

PREMAX 15891000-L
Cena: 269.00 
Dostępność: w magazynie

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

+
Do schowka  Porównaj 

Duże kute nożyce krawieckie dla leworęcznych Premax

Wszystkim osobom leworęcznym polecamy wyposażenie się w nożyczki zaprojektowane specjalnie dla nich. Nożyczki przeznaczone dla leworęcznych charakteryzują się odwrotnym ułożeniem ostrzy oraz odpowiednio wyprofilowaną rękojeścią. Użycie nożyczek przeznaczonych dla praworęcznych może być frustrujące, ponieważ utrudnia precyzyjne prowadzenie linii cięcia. Z kolei nożyczki o symetrycznej rękojeści, które są uniwersalne, nie zapewnią takiego komfortu, jakie można osiągnąć korzystając z nożyczek z odpowiednio ukształtowaną rączką.

Klasyczne nożyczki kute Premax Optima przypadną do gustu osobom, które preferują tradycyjne rozwiązania. Nożyczki te są w całości wykonane z metalu, co sprawia, że są wyraźnie cięższe (ważą 390 g) od lekkich nożyczek hobbystycznych. Przede wszystkim charakteryzują się solidnie wykonanymi ostrzami z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Wyprofilowana rękojeść jest przystosowana dla osób leworęcznych. Nożyczki mają 25 cm długości.

Zdecydowanie polecamy je zarówno doświadczonym hobbystom, jak i tym, którzy szyciem zajmują się zawodowo. Wybierając tego rodzaju nożyczki koniecznie pamiętaj żeby używać je wyłącznie do cięcia materiałów. Nie pozwalaj innym domownikom stosować ich do otwierania kartonów ani do cięcia papieru, ponieważ jest to najszybsza droga do stępienia ostrzy.

Profesjonalne kute nożyczki Premax 15891000

✅ klasyczne wzornictwo, wykonanie ze stali nierdzewnej

✅ rękojeść profilowana dla leworęcznych

✅ Produkowane we Włoszech

Marka PREMAX to świetny wybór dla wszystkich miłośników szycia, krawiectwa i rękodzieła. We włoskim regionie Premany w 1974 roku lokalni producenci połączyli siły tworząc konsorcjum Premax. Tradycja wyboru stalowych narzędzi w tym regionie sięga XVIII wieku, a historię, postęp i zachodzącec na przestrzeni lat przemiany można nawet zobaczyć na własne oczy w tamtejszym muzeum nożyczek. Oprócz nożyczek typowo krawieckich, jakie możesz zobaczyć w naszym sklepie w portfolio marki znajdują się również przybory fryzjerskie, kosmetyczne, ogrodowe i kuchenne.

  • Długość nożyczek: 25 cm
  • Długość ostrza: 13 cm
  • Rękojeść: dla leworęcznych
Producent:
PREMAX
Typ produktu:
  • Nożyczki
Długość nożyczek:
  • 25 cm
Długość ostrza:
  • 13 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • dla leworęcznych
Waga nożyczek:
  • 390 g