Profesjonalne obcinaczki do nitek Mundial

.MUNDIAL 801-4.1/2"
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Profesjonalne obcinaczki do nitek Mundial

Małe, podręczne ucinaczki do nitek przydają się każdemu, nie ważne czy zajmujesz się krawiectwem zawodowo, czy jedynie hobbystycznie w wolnych chwilach. Dla osób, które potrzebują wysokiej jakości przyborów, szczególnie dla zastosowań przemysłowych, produkcyjnych posiadamy w naszej ofercie kute obcinaczki do nitek Mundial.

Ten rodzaj obcinaczek charakteryzuje się specjalnym sprężynowym mechanizmem, który otwiera ponownie ostrza po każdym wykonanym przez nas cięciu. Przyspiesza to pracę i sprawia, że stosowanie ucinaczek jest bardzo wygodne. Ostrza w obcinaczkach, a także ich rękojeść wykonane zostały z kutej stali. Daje to pewność wysokiej wytrzymałości i trwałości.

Pochodząca z Brazylii firma Mundial nie jest każdemu znana, lecz jej historia sięga aż 1896 roku. Właśnie wtedy, początkowo trudniąc się produkcją lamp i sztućtów rozpoczęła się historia zakładów, które następnie w latach dziewięćdziesiątych wystartowały z produkcją nożyczek. Dziś w ofercie firmy Mundial znajdziemy aż 12 linii nożyczek, pośród których najważniejszymi dla nas są hobbystyczne krawieckie nożyczki oraz kute profesjonalne nożyczki dla przemysłu.

Lekkie, niezawodne obcinaczki do nitek.
Są odpowiednie dla osób prawo- i leworęcznych.

  • Całkowita długość: 11.5 cm
  • Długość ostrza: 2.5 cm
Producent:
MUNDIAL
Typ produktu:
  • Obcinaczki do nitek
Długość nożyczek:
  • 11,5 cm
Rodzaj ostrza:
standardowe
Rękojeść:
  • uniwersalna