10%

Rozrusznik z nożnym obcinaczem nici

ROZRUSZNIK Z OBCINACZEM NICI
Cena: 350.00  Cena regularna: 388.10 
350.00 zł
Oszczędzasz: 38.10 zł (10%)
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 199.99 zł 181.60 zł
1  x 209.00 zł 189.29 zł

Szeroki, ułatwiający pracę rozrusznik nożny firmy Janome (regulator obrotów, pedał) wraz z nożnym obcinaczem nici.

Dzięki dużej powierzchni, rozrusznik jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Tuż obok znajduje się mniejszy pedał służacy do obcinania nici. Działa on na takiej samej zasadzie, jak przycisk automatycznego obcinania nici na panelu maszyny, z tą różnicą, że do wykonania tej samej czynności, czyli do obcięcia nici nie musimy odrywać rąk od szytego materiału.

Jest to udogodnienie zaczerpnięte z maszyn przemysłowych, a nożny obcinacz nici to duże ułatwienie dla użytkownika maszyny. Sprawdza się perfekcyjnie np. kiedy używamy ramy do quiltingu. Jest również dużo wygodniejszy oraz pozwala na oszczędność czasu i materiałów, ponieważ zamontowane pod płytką ściegową nożyki obcinają nici tuż przy materiale. Dzięki temu, po wyciągnięciu materiału spod stopki otrzymujemy bardzo estetyczny efekt.

Pasuje do maszyn do szycia Janome:

oraz do maszyno-hafciarek Janome:

Producent:
JANOME
Część pasuje do:
  • JANOME MC15000
  • JANOME MC8200QCP SE
  • JANOME MC9900
  • JANOME SKYLINE S5
  • JANOME SKYLINE S7