Skrzat PSOTEK (zestaw do uszycia + wykrój) DIY

DIY SKRZAT PSOTEK
Cena: 22.90 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Skrzat PSOTEK - zestaw do samodzielnego uszycia z wykrojem

Uszycie skrzatów z serii "DIY It's Easy" jest bardzo proste! Skrzaty zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby z uszyciem ich nie miały kłopotu osoby początkujące, nawet najmłodsi fani tych psotnych, wesołych urwisów.
W gotowym zestawie DIY znajdują się materiały niezbędne do uszycia tych urokliwych maluchów, również wykrój na skrzata. Wykrój zawiera zapas na szwy, a wysokość gotowego skrzata wraz z czapką to ok. 35 cm.

Zestaw DIY zapakowany jest w bezpieczne kartonowe pudełko i zawiera:

  • panel z filcu z gotowymi elementami do wycięcia skrzatów (druk sublimacyjny)
  • futerko na brodę
  • pompon na nosek
  • wypełnienie
  • instrukcję szycia

Niezależnie jak nazwiemy tą sympatyczną postać: skrzatem, krasnalem czy gnomem, ten projekt, podobnie jak pozostałe projekty z serii “DIY it’s easy”, to świetna propozycja na kreatywne spędzenie czasu.
Potrzeba tylko maszyny do szycia oraz odrobiny wolnego czasu. Dodatkowo nie trzeba się już zastanawiać skąd wziąć dobry i sprawdzony wykrój na skrzata, czym wypełnić skrzata i z czego zrobić brodę. Z tym zestawem masz wszystko, co potrzebne!

Skrzaty są niezwykle popularne, nie tylko w okresie świątecznym. Z gotowymi zestawami DIY autorstwa Beaty Napiontek można szybko i w prosty sposób stworzyć własną kolekcję skrzatów. Polecamy!
Sprawdź także pozostałe gotowe zestawy DIY na dodatki i akcesoria dostępne w naszym sklepie.

Producent:
DRESÓWKA.PL
Rodzaj zestawu DIY:
Skrzat
Poziom trudności:
Bardzo łatwy