Stół prasowalniczy ROTONDI MINI 9S

.ROTONDI MINI 9S
Cena: 2490.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Deska do prasowania ROTONDI MINI 9S to prosta w obsłudze deska przeznaczona do prasowania z udziałem stacji parowej. Posiada funkcję nadmuchu, odsysania pary oraz podgrzewaną powierzchnię.

Bierze aktywny udział w procesie prasowania. Nadmuch z deski przydaje się do tak zwanego prasowania balonowego. Po położeniu tkaniny na desce włączamy nadmuch i prasujemy materiał parą wodną na balonie powietrznym bez bezpośredniego dociskania tkaniny do powierzchni deski do prasowania. Jest to wyjątkowa metoda prasowania ultra delikatnych tkanin. Dodatkowo posiada funkcję odsysania, której działanie pomaga lepiej przytrzymać prasowaną rzecz na desce oraz podgrzewaną powierzchnię. Wyposażona jest w dużą półkę do odstawienia żelazka lub wytwornicy pary. Stół prasowalniczy posiada wygodny system składania oraz regulację wysokości. W zestawie znajduje się nożny przycisk funkcyjny, za pomocą którego możemy uruchomić funkcję odsysania bez odrywania rąk od pracy.

Efektywny wyciąg oraz podgrzewany blat gwarantują stałe osuszanie pokrowca oraz znacznie poprawiają skuteczność prasowania pozostawiając prasowaną tkaninę zawsze suchą. Deska do prasowania Rotondi wykonana jest z najlepszej jakości materiałów i komponentów. Polecana do pracy zarówno w firmach odzieżowych, zakładach krawieckich, pralniach i sklepach odzieżowych – wszędzie tam, gdzie potrzebna jest najwyższa delikatność i skuteczność w prasowaniu.

Poznaj funkcje

Funkcje maszyny
NAJWAŻNIEJSZE CECHY STOŁU PRASOWALNICZEGO
  • funkcja nadmuchu
  • funkcja odsysania 90W
  • podgrzewana powierzchnia 400W
  • regulacja wysokości (75-101 cm)
  • półka do odstawiania żelazka lub wytwornicy (40 x 29 cm)
  • napięcie 230V
  • nożny przycisk funkcyjny uruchamiający funkcję odsysania
  • wymiary stołu gotowego do pracy: 152x46x91cm
  • wymiary stołu po złożeniu: 165x46x13cm
  • możliwość podłączenia prasulca/rękawnika Rotondi RA1
Producent:
ROTONDI
Nadmuch:
Tak
Odsysanie:
Tak (90 W)
Podgrzewana powierzchnia:
Tak
Regulacja wysokości stołu:
75 - 101 cm
Ruchome kółka:
Tak
Nożny przycisk funkcyjny:
Tak
Powierzchnia deski:
120 x 46 cm
Waga urządzenia:
18,5 kg kg
Waga w opakowaniu:
Brak danych kg
Wymiary urządzenia:
152 x 46 x 91 cm
Wymiary po złożeniu:
Brak danych
Gwarancja:
12 miesięcy