Stolik powiększający pole pracy do Texi Fox 25

.TEXI FOX 25 STOLIK
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Stolik powiększający pole pracy do Texi Fox 25

Stolik powiększający pole pracy doskonale sprawdza się podczas szycia dużych powierzchni. Ma rozmiar 36 x 26 cm, ułatwia sprawne radzenie sobie z projektami o większej powierzchni. Niweluje rozciąganie się materiału pod własnym ciężarem, gdy materiał zsuwa się z maszyny. Na czas, gdy stolik nie jest używany można złożyć jego nóżki.

Pasuje do maszyny TEXI FOX 25

Stolik powiększający pole pracy jest bardzo łatwy w montażu, wystarczy zsunąć fragment obudowy tak, jak podczas korzystania z wolnego ramienia w maszynie. Rozkładamy nóżki stolika i dosuwamy go od lewej strony do maszyny, tak aby przedłużyć blat roboczy. W ten sposób uzyskujemy rozszerzoną płaską przestrzeń podczas szycia od lewej strony a także przed i za igłą. Stoliki występują w różnych rozmiarach i kształtach, dlatego ważne jest dobieranie stolika dedykowanego do konkretnego modelu maszyny.

Producent:
TEXI
Typ produktu:
  • Stolik powiększający pole pracy
Pasuje do:
  • TEXI FOX 25