Woreczki prezentowe do uszycia (2 szt.) DIY

DIY WORECZKI PREZENTOWE
Cena: 24.99 
Dostępność: brak w magazynie
 

Świąteczne woreczki prezentowe (2 szt.) - ozdoby DIY - wytnij i zszyj!

Pora przygotować upominki, ale w co je zapakować? Wykorzystaj woreczki w świątecznej kolorystyce. Uszycie woreczków z serii "DIY It's Easy" jest bardzo proste! Z ich przygotowaniem uporasz się w zaledwie kilka chwil. Wytnij poszczególne elementy: dwa białe prostokąty na sznurki oraz cztery panele do stworzenia woreczków. Następnie przygotuj maszynę i zszyj! Te woreczki są świetnym sposobem na oswojenie się z nową maszyną do szycia. Łatwy projekt na początek pozwoli Ci zapoznać się z jej możliwościami.

  • Panel z tkaniny welurowej z nadrukowanymi elementami gotowymi do wycięcia
  • Skład: 100% poliester
  • Wymiary gotowego woreczka: wysokość ~25 cm, szerokość ~15 cm.

UWAGA - nie prać, nie dekatyzować przed szyciem!

Świąteczne woreczki zaprojektowane zostały przez Beatę Napiontek, dzięki jej zaangażowaniu teraz i Ty możesz szybko i w prosty sposób stworzyć własną świąteczne ozdoby. Polecamy!
Sprawdź także inne gotowe zestawy DIY na dodatki i akcesoria dostępne w naszym sklepie.

Jak wykonać woreczek?

Przed przystąpieniem do pracy pamiętaj – panelu przed szyciem NIE WOLNO PRAĆ i jest to bardzo ważne. Wypranie takiego zestawu przed szyciem może spowodować, że po wycięciu poszczególne elementy nie będą do siebie pasować, będą krzywe. Dlatego pierzemy dopiero po uszyciu zestawu.

Zacznij od wycięcia sześciu elementów:

  • 2 białe paski na troczki
  • 4 czerwone panele woreczki

Przód i tył woreczka połóż na sobie prawą stroną do prawej. Złącz szpilkami lub klipsami. Szyj wzdłuż długich bocznych krawędzi oraz jedną krótką - dno. Rogi przy dnie lekko zetnij. Po zszyciu boków i dna, podwiń górny brzeg woreczka do środka i zszyj. W ten sposób uzyskasz gładko wykończoną krawędź. Następnie przewróć woreczek na drugą stronę i przewiąż białym sznurkiem - gotowe!

Producent:
DRESÓWKA.PL
Rodzaj zestawu DIY:
Maskotka
Poziom trudności:
Bardzo łatwy