Szczotka do czyszczenia odzieży

TEXI 4011
Cena: 16.90 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  5 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Welurowa szczotka do czyszczenia odzieży

W przypadku pracy z odzieżą - a tym bardziej z jej produkcją, czyli szyciem na maszynie - konieczne jest zadbanie o to, by materiał był czysty i w jak najlepszej formie. Od tego, w jakim stanie będzie tkanina, którą szyjemy, zależy bowiem także efekt końcowy naszego szyciowego przedsięwzięcia. Pomocna w zadbaniu o wygląd używanych przez nas materiałów może być niepozorna szczotka do ubrań.

Szczotka do czyszczenia odzieży - zastosowanie

Dostępna w naszej ofercie welurowa szczotka do ubrań służy do czyszczenia odzieży, tekstyliów i tapicerki - to idealne rozwiązanie w tym zakresie. Doskonale sprawdzi się między innymi do usuwania kurzu, pyłków, sierści i zabrudzeń na poszczególnych tkaninach. To jednak nie jedyne zastosowanie tego narzędzia - przyda się również do podnoszenia (czyli, innymi słowy, układania) włosa na swetrach i wyrobach z flauszu oraz zamszu.

Szczotka do ubrań - budowa

Wyprodukowana przez renomowaną firmę Texi szczotka do czyszczenia odzieży, oznaczona symbolem 4011, wyposażona jest w obracaną głowicę. Dzięki temu elementowi ta szczotka do ubrań jest wygodna w użyciu zarówno dla osób praworęcznych, jak i leworęcznych. Urzadzenie składa się wygodnej w użyciu, dobrze wyprofilowanej rączki z tworzywa sztucznego, zakończonej głowicą, w której znajduje się welurowy materiał, wspomagający czyszczenie tkanin.

Welurowa szczotka Texi 4011 - ekologiczne czyszczenie ubrań

Warto zwrócić uwagę na fakt, że prezentowana szczotka jest narzędziem wielokrotnego użytku, które w prosty sposób może zastąpić popularne rolki do ubrań. Te bowiem wymagają regularnej wymiany taśmy, zbierającej kurz, pyłki i zabrudzenia, co więcej - równocześnie generują dodatkowe śmieci. Tymczasem dostępna w ofercie naszego sklepu welurowa szczotka do czyszczenia ubrań jest o wiele bardziej ekologicznym rozwiązaniem, w przypadku którego nie ma obaw o to, że przestanie działać.

Dodatkowym atutem szczotki jest fakt, że poza podstawowym zastosowaniem doskonale sprawdzi się również jako wsparcie w usuwaniu wybłyszczeń tkanin, które przykładowo powstały podczas prasowania ubrań lub materiałów przy równoczesnym zastosowaniu z preparatem GLANZ TEUFEL.

Producent:
TEXI
Typ produktu:
  • Rolka/szczotka do czyszczenia odzieży