O nas

POZNAJ SZYJ.PL

Maszyny do szycia, owerloki, covery, hafciarki i wszystko co z nimi związane. Na tym znamy się najlepiej. Sklep internetowy z maszynami do szycia oraz sprzętem do prasowania SZYJ.PL to wspaniałe miejsce dla wszystkich pasjonatów krawiectwa. Znajdziesz u nas doskonałe akcesoria krawieckie. Posiadamy stopki do maszyn do szycia, dzięki którym twoja maszyna do szycia stanie się jeszcze lepsza. SZYJ.PL to również bogaty wybór igieł do maszyn. Dobierz właściwą igłę i ciesz się idealnymi i estetycznymi ściegami.
Oferujemy urządzenia do prasowania takie jak stoły prasowalnicze, generatory pary czy aktywne deski do prasowania. Z SZYJ.PL kompleksowo wyposażysz swoją pracownię w maszyny przemysłowe oraz niezbędne dodatki. Potrzebne krzesło szwalnicze, manekin krawiecki, oświetlenie miejsca pracy, a może stół pod maszynę - nie ma problemu! A jeśli polujesz na okazje lub wyprzedaż, koniecznie odwiedź naszą Strefę Okazji - znajdziesz tam outlet maszyn do szycia i akcesoriów, a także liczne wyprzedaże i promocyjne zestawy. SZYJ.PL to profesjonalne, indywidualne podejście oraz fachowa pomoc w wyborze maszyn do szycia i akcesoriów.
Z nami Twoja pasja to prawdziwa radość szycia!

DOŚWIADCZENIE

Wieloletnie doświadczenie, liczne wizyty u klientów i ich zadowolenie, rozmowy na targach i wystawach pozwoliły nam na zaprezentowanie najlepszego asortymentu dla pasjonatów i zawodowców w branży szycia. Dzięki naszej biegłości i fachowości czas na podjęcie najlepszej decyzji jest o wiele krótszy, bo z funkcjami, które stworzyliśmy dla Państwa w sklepie SZYJ.PL, wybór jest o wiele prostszy.

DORADZTWO

Pomogliśmy spełnić marzenia wielu osobom i firmom. Naszym atutem jest pełne doradztwo w wyborze maszyn do szycia, akcesoriów i sprzętu niezbędnego zarówno w domowych pracach jak i zawodowych pracowniach.

WSPARCIE

To właśnie z nami co miesiąc około 5 firm rozpoczyna przygodę zawodową z szyciem i rozwija w tej dziedzinie skrzydła, produkując odzież, artykuły reklamowe i prezentowe na dobranym przez nas sprzęcie.

POMOC

Zarówno chałupnik, pasjonata czy firma ma możliwość stałego kontaktu z nami w celu porady, konsultacji czy też serwisu. Wiemy, jak cenna dla naszych klientów jest jakość. To powód, dla którego staramy się dopasowywać naszą wiedzę i pomoc do możliwości, potrzeb i celów naszych klientów.

SZEROKI WYBÓR

Możliwość wyboru i porównania oferty jest dla naszych klientów priorytetowa. Dlatego też w naszej ofercie jest wiele flagowych produktów takich marek, jak Brother, Elna, Juki, Janome, Husqvarna, Merrylock, Toyota, Fiskars, Organ czy Schmetz.

NIEZAWODNY SPRZĘT

Po wielu latach, jako lider sprzedaży maszyn do szycia, akcesoriów i narzędzi krawieckich, stawiamy tylko na sprawdzony i dobrze wykonany sprzęt, który niezawodnie wspiera naszych klientów w codziennych pracach.

PORÓWNANIE OFERTY

Detale są dla nas najważniejsze. Nauczyli nas tego nasi klienci. To dzięki ich zapytaniom powstały w naszym sklepie dokładne opisy produktów. Przeglądając dziś nasz sklep internetowy, można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, a porównywarka dostępna na stronie internetowej pomaga łatwo zobaczyć różnice pomiędzy poszczególnymi produktami.

SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA

Codziennie odpowiadamy na liczne zapytania mailowe i telefoniczne dotyczące naszej oferty. Wiemy, że nikt, a tym bardziej nasi klienci nie lubią czekać. Z tego powodu, zdecydowana większość produktów w sklepie SZYJ.PL znajduje się w naszym magazynie. Dzięki temu oraz sprawnej obsłudze magazynu 100% zamówień złożonych do godziny 13 wysyłamy tego samego dnia (nie dotyczy zamówień z formą płatności przelewem).

Dziękujemy, że są Państwo z nami.
Pracownicy SZYJ.PL.


PAWEŁ CZAJKA
Obsługa Klienta

RADOSŁAW LEWANDOWSKI
Obsługa Klienta

BARTOSZ KAMIŃSKI
Obsługa Klienta

MICHAŁ NOWAK
Obsługa Klienta

PAWEŁ MAKSYM
Marketing