Torba Łucznik na maszynę do szycia

ŁUCZNIK TORBA
Cena: 139.00 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Torba na maszynę do szycia

Uniwersalna torba na maszynę do szycia, to świetne zabezpieczenie maszyny przed kurzem i brudem, a także duże ułatwienie w czasie przenoszenia i transportu.

Boki torby są usztywnione a dno twarde, co dodatkowo zabezpiecza przechowywaną maszynę do szycia przed uszkodzeniami mechanicznymi. Materiał, z którego jest zrobiona torba na maszynę to odporna na zabrudzenia tkanina żakardowa. Nóżki na spodzie torby zabezpieczają ją przed zamoczeniem dna i zabrudzeniem.
Wnętrze torby wyposażono w 3 duże, zapinane na rzep kieszenie, w których można przechowywać akcesoria do maszyny do szycia.

Torba jest lekka, a dzięki wygodnym uchwytom przenoszenie maszyny jest wygodne. Dodatkowo na torbie znajduje się przegroda, do której można wsunąć kartkę z danymi kontaktowymi właściciela, w razie zagubienia torby.

Rozmiary torby [GxWxS]: 25x33x42 cm (pasuje do większości maszyn do szycia o standardowej wielkości, w tym do wszystkich Łuczników, z wyłączeniem modeli Carmen, Dorota, Teresa).

Producent:
ŁUCZNIK
Typ produktu:
  • Torba / walizka