Workoplecak PIKSELE ZIELONY (zestaw do uszycia + wykrój) DIY

DIY WORKOPLECAK PIKSELE WZ. 2 ZIELONY
Cena: 27.99 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Workoplecak PIKSELE ZIELONY - zestaw DIY do samodzielnego uszycia z panelem panoramicznym z tkaniny wodoodpornej

Niezwykle prosta i uniwersalna forma projektu oraz ciekawe wzory, sprawiają, że sprawdza się on zarówno jako worek na kapcie czy strój sportowy dla przedszkolaków, jak i plecak dla nieco starszych osób.
Dzięki prostocie projektu, uszycie takiego workoplecaka jest niezwykle łatwe i może z powodzeniem stanowić jedno z pierwszych wyzwań osoby początkującej.

Panel panoramiczny z tkaniny wodoodpornej ma wymiary 74x45 cm (+/- 5%) i - podobnie jak pozostałych elementów zestawu - nie należy go prać, ani dekatyzować przed szyciem.
Poziom trudności wykonania tego zestawu został określony jako bardzo łatwy, a w gotowym zestawie DIY, oprócz panelu, znajdują się oczka kaletnicze, sznurek, pasek materiału na tunel oraz instrukcja papierowa. W zależności od wybranej metody wykończenia tunelu na sznurek, worek może mieć nieco inne niż podane niżej wymiary.

Zestaw DIY na workoplecak zapakowany jest w bezpieczne kartonowe pudełko i zawiera:

  • panel panoramiczny z tkaniny wodoodpornej
  • oczka kaletnicze zaciskowe
  • sznurek
  • pasek materiału wodoodpornego na odszycie tunelu na sznurek (jedna z opcji wykonania tunelu na sznurek)
  • papierową instrukcję

Workoplecak dostępny jest w uniwersalnym rozmiarze. Wymiary gotowego workoplecaka:

  • wysokość ≈ 41 cm
  • szerokość ≈ 35 cm

Wybór modeli workoplecaków panelowych jest bardzo duży. Wykonanie nie jest ani trudne, ani czasochłonne, jednak efekt końcowy jest niezwykle satysfakcjonujący. Szczególnie, jeśli widzimy uśmiech obdarowanej takim prezentem osoby. Niezależnie czy będzie to worek superbohatera, worek na skarby, czy klasyczny worek przedszkolaka na obuwie i inne drobiazgi - wdzięczność dziecka gwarantowana!
Podobnie jak pozostałych z serii do samodzielnego zrobienia, wykonanie projektu pomoże zdobyć Tobie kolejną porcję doświadczenia i mile spędzić czas przy maszynie.
Żeby wykonać workoplecak potrzebujesz tylko maszyny do szycia, podstawowych akcesoriów - szpilek lub klipsów, nożyczek i nici oraz odrobiny wolnego czasu. W zestawie masz wszystkie elementy potrzebne do uszycia tego projektu!

Sprawdź również pozostałe gotowe zestawy DIY na dodatki i akcesoria dostępne w naszym sklepie.

Producent:
DRESÓWKA.PL
Rodzaj zestawu DIY:
Workoplecak
Poziom trudności:
Bardzo łatwy