Wykrój na damskie spodnie dresowe

I NEEDLE DEMI
Cena: 29.99 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  1 godzin

+
Do schowka  Porównaj 

Wykrój INeedle DEMI na spodnie dresowe o uniwersalnym fasonie

Kiedy opanujemy już podstawy szycia na maszynie, zazwyczaj pojawia się myśl: chciałabym lub chciałbym uszyć coś samodzielnie. Co? Najlepiej ubranie, które sprawdzi się w domowym zaciszu, bo jeśli coś pójdzie nie tak, to chociaż w domu się w tym nie będziemy wstydzili chodzić :) Z tego powodu część użytkowników zastanawia się, jak uszyć spodnie dresowe. Jednym z rozwiązań jest skorzystanie z oferowanego przez nas wykroju.

Wykrój INeedle DEMI - uniwersalny dres dla Ciebie

Dostępny w ofercie naszego sklepu internetowego SZYJ.PL wykrój od firmy INeedle umożliwia użytkownikowi uszycie delikatnie dopasowanych w biodrach i nogawkach spodni dresowych. Ich rozmiar może wynosić - zgodnie z parametrami wykroju - od 34 do 44. Szyte na podstawie instrukcji spodnie posiadają kieszenie boczne i są wykończone ściągaczami. Świetnie sprawdzą się nie tylko podczas luźniejszych weekendów, ale również w trakcie sportowych aktywności.

INeedle DEMI - jak uszyć spodnie dresowe?

Wykrój jest prosty i czytelny. Umieszczony został na dużym arkuszu papieru i – co ważne – ma wyraźnie rozrysowane rozmiary. Odnalezienie konkretnego rozmiaru nie sprawia tym samym żadnego kłopotu, ponieważ każdy z nich oznaczony jest na arkuszu innym kolorem. Dzięki praktycznym poradom, które zamieszczono na wykroju, dowiesz się między innymi, w jaki sposób prawidłowo zmierzyć sylwetkę. Zrozumiesz ponadto, jak wybrać odpowiedni rozmiar spodni, a także w jaki sposób odrysować wzór, a następnie wycinać materiał. Tym samym koperta z wykrojem, jaką oferujemy w naszym sklepie internetowym SZYJ.PL to nie tylko wykrój na wygodne spodnie dresowe, ale też gotowy przepis na szycie!

Jak uszyć spodnie dresowe? Dobór materiałów i rozmiarów

Zastanawiając się, jak uszyć spodnie dresowe, posiadając już gotowy wykrój, przede wszystkim należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki materiał będzie odpowiedni do tego przedsięwzięcia. Aby spodnie dresowe, które uszyjemy, były wygodne, warto postawić na dzianiny dresowe o różnej grubości. Przykładowo możemy wykorzystać dresówkę drapaną lub pętelkową. Kolejnym zagadnieniem, jakie powinno nas interesować, jest ilość materiału, potrzebna do uszycia wymarzonych spodni. Jeśli planujemy szycie spodni dresowych w rozmiarze 34-36, powinniśmy przygotować 110 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm). Jeśli natomiast zamierzamy uszyć spodnie, których rozmiar wynosi 38-44, konieczne jest przygotowanie 140 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm). Należy także - w obu przypadkach - zadbać o przygotowanie 40 cm ściągacza.

Z jakich materiałów uszyć spodnie dresowe?

  • Do uszycia spodni dresowych zalecamy wykorzystanie dzianin dresowych o różnej grubości np. dresówki drapanej lub pętelkowej.

Ile materiału potrzebujesz do uszycia?

  • Do uszycia rozmiaru 34-36 przygotuj 110 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm).
  • Do uszycia rozmiaru 38-44 przygotuj 140 cm materiału (przy szerokości belki 140 cm).
  • Przygotuj także 40 cm ściągacza.

Tabela rozmiarów

Producent:
iNEEDle
Rodzaj wykroju:
Spodnie | Kombinezon
Rozmiar:
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
Poziom trudności:
Łatwy