Wytwornica pary COMEL SNAIL 1L

.COMEL SNAIL 1L
Cena brutto: 920.82 
Dostępność: 3 dni
 
+
Do schowka  Porównaj 

Wytwornica pary Comel Snail 1L to profesjonalny generator pary z żelazkiem i zaworem bezpieczeństwa.

Wytwornica o pojemności 1 litra jest przeznaczona zarówno do atelier krawieckiego, zakładu usługowego, szwalni czy też do użytku domowego. Metoda prasowania parą jest powszechnie stosowana w przemyśle. Polega na jednostronnym, głębokim i szybkim prasowaniu tkanin wygrzaną parą dostarczaną ze zbiornika wężem do żelazka. W ten sposób zagrożenie przypaleniem bądź wybłyszczeniem jest znikome. Prasowanie wytwornicą pary jest o wiele lepsze, a wręcz nieporównywalne z prasowaniem zwykłym, domowym żelazkiem. Najlepsze efekty prasowania uzyska się używając wytwornicy pary wraz z odpowiednią deską do prasowania z podgrzewanym blatem i odsysaniem pary. Wytwornica pary Comel Snail 1L z żelazkiem przemysłowym to wyjątkowe rozwiązanie techniczne. Dzięki niemu możemy prasować 1,5 godziny bez przerwy. Ergonomiczny uchwyt żelazka pozwala na pewniejszy chwyt i mniejsze zmęczenie dłoni podczas prasowania.

Wytwornica produkowana jest w 3 kolorach - białym, niebieskim i czerwonym. W celu ustalenia koloru zakupionej wytwornicy skontaktuj się z nami.

Funkcje maszyny
Najważniejsze cechy wytwornicy pary
 • napięcie 230V
 • pojemność kotła: 1 litr
 • moc całkowita: 1700W
 • ciśnienie maksymalne 4 bar - ustawiane na życzenie klienta
 • termostat zabezpieczający
 • kontrolka gotowości
 • elektrozawór wewnętrzny
 • podkładka silikonowa pod żelazko
 • pejcz podtrzymujący przewody
Darmowa wysyłka
DARMOWA WYSYŁKA

Nasi pracownicy nie tylko bezpiecznie i starannie zapakują zamówioną maszynę do szycia, ale także wyślą ją do Ciebie całkowicie za darmo. Nasze przesyłki zawsze wysyłamy na adres wskazany przez Ciebie w zamówieniu, w czasie określonym w opisie produktu. Dodatkowo jeśli opłacisz swoje zamówienie formą płatności PayU lub wybierzesz płatność przy odbiorze (pobranie), jesteśmy od razu gotowi do wysłania paczki. Gdy zamówienie złożysz do godziny 13 możesz mieć pewność, że maszyna będzie u Ciebie już kolejnego dnia roboczego.

SZKOLENIE
SZKOLENIE

Jeśli zdecydujesz się na odbiór zakupionego urządzenia w naszym salonie w Poznaniu, na życzenie otrzymasz bezpłatne szkolenie z obsługi maszyny. Nasz specjalista pokaże jak przygotować maszynę do pracy, zaprezentuje możliwości wybranego modelu, a także opowie jak najlepiej o niego dbać. Pomoże również dobrać zestaw akcesoriów i dodatków ułatwiających pracę na maszynie. Bardzo chętnie dzielimy się naszą wiedzą i zdobytym doświadczeniem, ponieważ wiemy, jak bardzo ułatwia to pracę z nową maszyną.

WSPARCIE PO ZAKUPIE
WSPARCIE PO ZAKUPIE

Korzystając z usług naszego sklepu i dokonując w nim zakupów, masz gwarancję wsparcia ze strony pracowników SZYJ.PL również po dokonaniu zakupów.
Wiemy, jak ważny jest dla Ciebie komfort użytkowania zakupionej maszyny i akcesoriów, dlatego też chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące obsługi i użytkowania zakupionych rzeczy.
Jeśli po przeczytaniu instrukcji obsługi wciąż będziesz miał wątpliwości w kwestii obsługi czy konserwacji maszyny, jeśli będziesz miał kłopot z montażem zakupionych akcesoriów - skorzystaj z numeru telefonu lub adresu mailowego podanego na naszej stronie - chętnie pomożemy Ci odkryć prawdziwą radość szycia.

Producent:
COMEL
Stacja parowa z żelazkiem:
Tak
Gotowość pary:
15 min
Ciśnienie pary:
2,5 BAR
Pojemność zbiornika:
1 l
Możliwość stosowania wody z kranu:
Tak
Odkamienianie:
Manualne
Wskaźniki:
 • Gotowości pary
 • Pustego zbiornika wody
Długość przewodu zasilającego:
2,3 m
Podkładka silikonowa pod żelazko:
Tak
Pejcz podtrzymujący przewody:
Tak
Moc żelazka:
850 W
Moc wytwornicy pary:
850 W
Waga urządzenia:
10 kg
Waga w opakowaniu:
11 kg
Wymiary urządzenia:
39 x 28 x 30 cm
Gwarancja:
12 miesięcy