Zestaw 12 klipsów do spinania materiałów - długie

SKC LC 28 XL
Cena: 24.99 
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 

Zestaw klipsów do spinania tkanin

Klips do materiałów o długości 5,5 cm to idealna alternatywa dla tradycyjnych szpilek krawieckich. Ten klips (znany również jako klamerka krawiecka lub żabka do tekstyliów) potrafi przytrzymać materiały o grubości nawet 1,5 cm, zapewniając wygodne i bezpieczne użytkowanie bez ryzyka ukłucia. Nie pozostawia dziurek ani innych śladów na materiale, a jego płaska podstawa pozwala na łatwe przesuwanie podczas szycia. Konstrukcja klipsa umożliwia również szycie bardzo blisko jego krawędzi, a umieszczona na nim podziałka pomaga upiąć klips równo od brzegu materiału.

Klips jest wykonany z barwionego plastiku i zwieńczony metalową blaszką, co pozwala na przytrzymanie nawet kilku warstw materiałów, w tym również cięższych tkanin. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka wygodnego i bezpiecznego sposobu na przytrzymywanie materiałów podczas szycia. Klips jest również polecany dla dzieci, ponieważ jest bezpieczny w użytkowaniu.

Producent:
SKC
Typ produktu:
  • Klips do materiału