Zestaw mazaków Silhouette - 4 mazaki metaliczne

SILH-PEN-MTL2-B
Cena: 34.00 
Dostępność: w magazynie

Dostawa na jutro?

Złóż zamówienie w ciągu  4 godzin

metaliczne
+
Do schowka  Porównaj 

Zestaw metalicznych mazaków Silhouette, 4 kolory - SILH-PEN-MTL2-B

W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć nie tylko rewelacyjne plotery tnące, ale także cały szereg akcesoriów dodatkowych do tych urządzeń. W kilku dedykowanych kategoriach posegregowaliśmy wszystkie dostępne dodatki. Możesz u nas znaleźć między innymi wymienne ostrza tnące różnego rodzaju, specjalne maty podkładowe, a także mniejsze dodatki jak przydatne narzędzia do zdejmowania fragmentów folii czy specjalne mazaki do szkicowania, które rozszerzą możliwości Twojego plotera.

Metaliczne mazaki Silhouette są świetnym sposobem na wykorzystanie plotera w inny sposób niż zazwyczaj. W komplecie znajdują się cztery pisaki w różnych kolorach. Każdy z nich wykreśla linię o szerokości 0,5 mm. Umieszczając je w uchwycie plotera jesteśmy w stanie stworzyć skomplikowane szkice i rysunki. Wykonanie zawiłych grafik będzie prostsze niż kiedykolwiek. Dzięki temu, że mazaki mogą szkicować po różnych powierzchniach, Twoje możliwości twórcze wyraźnie się zwiększą. To wyjątkowo prosty sposób na jeszcze lepsze wykorzystanie możliwości jakie daje Ci ploter Silhouette. W tym zestawie znajdują się pisaki o metalicznych barwach:

  • brąz
  • złoto
  • srebro
  • miedź

Żeby korzystać z tych mazaków nie potrzebujesz dodatkowego uchwytu. Wybrany mazak po prostu umieść bezpośrednio w uchwycie plotera, tak samo jak robi się to z ostrzem tnącym. Pamiętaj o zamknięciu blokady.

Posiadacze ploterów Cameo 4, Cameo 4 PRO, Curio, Potrait 3 w komplecie z urządzeniem posiadają specjalny niebieski adapter - będzie on potrzebny do wykorzystania mazaków. Z kolei w przypadku starszych ploterów typu Cameo 1, Cameo 2, Cameo 3, Portrait 1 i Portrait 2 adapter nie jest potrzebny.

Zobacz jak używać mazaki Silhouette

Producent:
SILHOUETTE
Typ produktu:
  • Pisak do plotera
Pasuje do plotera:
  • SILHOUETTE CAMEO 4
  • SILHOUETTE CAMEO 4 PRO