Zestaw startowy do stempli Silhouette

SILH-KIT-STAMP-3T
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Zestaw startowy do stempli Silhouette - KIT-STAMP-3T

Niestety nie przewidujemy kolejnych dostaw tego produktu. Zestaw nie jest już oferowany. Zobacz aktualną ofertę dodatków do ploterów.

Plotery tnące, które możesz znaleźć w naszej ofercie służą w znakomitej większości do użytku hobbystycznego i wykorzystywane są do tworzenia unikatowych kartek, zaproszeń, wizytówek, zdobienia koszulek czy scrapbookingu. Dzięki dodatkowym akcesoriom do ploterów możesz poszerzyć zakres możliwości Twojego plotera Silhouette. Przedstawiamy Ci zestaw startowy Silhouette do tworzenia stempli. Czy masz już pomysł, jak go wykorzystać? Z pewnością tak!

Ten zestaw został przygotowany w taki sposób, aby umożliwić Ci samodzielne stworzenie własnej, oryginalnej pieczątki z dowolnym zaprojektowanym przez Ciebie wzorem. To jeden z prostych sposobów na zwiększenie potencjału Twojego plotera i wykonanie kolejnych niepowtarzalnych prac. Zestaw startowy umożliwi Ci nowe podejście do dekorowania np. kartek okolicznościowych i zaproszeń. Przy użyciu własnych pieczątek możesz znakować produkty swoim własnym logotypem, jak i ozdabiać Twoje prace na różne sposoby.

W zestawie znajdziesz kilka elementów, które pozwolą na rozpoczęcie pracy nad pierwszym własnym stemplem. Trzy arkusze materiału do stempli, specjalna mata do wycinania tego materiału oraz akrylowe bloczki o dwóch różnych rozmiarach, a także czarny tusz z gąbeczką to zawartość pudełka z zestawem startowym do stempli Silhouette. W komplecie znajduje się też książeczka pełna inspiracji i oryginalna angielska instrukcja na DVD, wraz z wyjaśnieniem jak pobrać 10 specjalnych projektów stempli do wykorzystania. Zestaw Silhouette do stempli można wykorzystać z ploterami Cameo, Curio oraz Portrait.

Zestaw startowy stemple Silhouette:

  • 3 arkusze materiału do stempli o wymiarach: 6″ x 7,5″ (15,24cm x 19cm)
  • Mata do cięcia materiału do stempli
  • Akrylowy bloczek o wymiarach 3″ x 4″ (7,62cm x 10,16cm)
  • Akrylowy bloczek o wymiarach 2″ x 3″ (5cm x 7,62cm)
  • 1 czarny tusz z gąbeczką
  • 10 ekskluzywnych projektów stempli do pobrania
  • DVD z instrukcją w języku angielskim
  • Księga pomysłów
Producent:
SILHOUETTE