Owerlok Brother 4234D ze stolikiem

.BROTHER 4234D + STOLIK
Cena: 2929.00 
 
maszyna ze stolikiem
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 2439.00 zł
1  x 249.00 zł 219.00 zł

Owerlok Brother 4234D ze stolikiem

Owerlok Brother 4234D to maszyna, która służy – podobnie jak inne urządzenia tego typu – do szycia materiałów elastycznych lub do obszywania krawędzi materiałów. Dzięki temu możliwe jest nadanie im odpowiedniego wyglądu oraz zabezpieczenie ich przed ryzykiem strzępienia krawędzi.

Model owerloka Brother 4234D wyposażony jest w dodatkowy stolik. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko zwiększa się pole pracy maszyny, ale także zyskujemy dodatkowe schowki czy pojemniki na akcesoria, wbudowane w stolik. Jakie jeszcze zalety skrywa to urządzenie?

Owerlok Brother 4234D – zastosowanie

Prezentowany owerlok, stworzony przez firmę Brother, zaprojektowany został do szycia uniwersalnego. Urządzenie jest nie tylko wytrzymałe i precyzyjne, ale – co ważne – szybkie. Bez problemu z pomocą owerloka można szyć dwu-, trzy- lub czteronitkowymi ściegami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by Brother 4234D posłużył do obszycia brzegów apaszek czy chust, wykorzystując w tym celu dwunitkowy ścieg mereżkowy.

O solidnym wykonaniu tej maszyny świadczy fakt, że podczas odbywającego się w 2012 roku międzynarodowego konkursu dotyczącego jakości i funkcjonalności produktów iF – International Forum Design, model owerloka Brother 4234D otrzymał medal iF Gold Award 2012.

Owerlok Brother 4234D – zalety

Atutami owerloka Brother 4234D są wbudowane w niego automatyczny nawlekacz igieł oraz regulacja naprężania nici, co znacznie ułatwia korzystanie z tej maszyny. Dodatkowo owerlok posiada nawlekacz dolnego chwytacza oraz wolne ramię, które ułatwia sprawne obszycie nogawek, rękawów i innych wąskich partii materiału. Do istotnych funkcjonalności prezentowanego owerloka zaliczyć należ bez wątpienia regulowany docisk stopki ściegowej. Dzięki niemu możliwe jest dobranie docisku w zależności od grubości obszywanych materiałów, a co za tym idzie – zachowanie najwyższej jakości ściegu bez względu na obszywany materiał.

Producent:
BROTHER