3%

Cover Janome 2000CPX ze stolikiem

.JANOME 2000CPX + STOLIK
Cena: 3159.00  Cena regularna: 3268.00 
3159.00 zł
Oszczędzasz: 109.00 zł (3%)
 
maszyna ze stolikiem
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 209.00 zł 100.00 zł

Cover Janome 2000CPX ze stolikiem

Cover Janome 2000 CPX to urządzenie pozwalające na profesjonalne wykończenie szytych ubrań. Dzięki niemu można w szybki i łatwy sposób wykończyć tkaniny elastyczne, z których uszyta jest bielizna, dzianina, T-shirty czy odzież sportowa. Przy jego pomocy bez trudu podwiniemy rękawy, mankiety oraz dolne części bluzek, spódnic czy sukienek. Cover pozwala na użycie ściegu łańcuszkowego lub drabinkowego, który sprawdza się doskonale podczas obszywania miejsc narażonych na częste i silne rozciąganie.

Nowoczesny cover dla profesjonalistów

Cover Janome 2000 CPX to maszyna stworzona z myślą o osobach chcących osiągnąć profesjonalny efekt, o którym trudno mówić w przypadku szycia klasyczną maszyną do szycia. Prezentowany Cover oferuje możliwość szycia przy pomocy 1, 2 lub 3 igieł, co pozwala na uzyskanie 5 różnych ściegów. Dzięki innowacyjnej konstrukcji uwzględniającej wolne ramię istnieje możliwość szycia na okrągło, co przydaje się zwłaszcza podczas wykańczania rękawów i nogawek spodni. Regulacja transportera pozwala na wygodne szycie materiałów o różnym poziomie elastyczności bez obaw o ich rozciągnięcie. Prędkość do 1000 wkłuć na minutę pozwala na bardzo efektywną pracę.

Profesjonalny stolik ułatwiający pracę

Prezentowany Cover Janome 2000 CPX oferujemy wraz ze stolikiem powiększającym pole pracy. Stabilny stolik o wielkości 29,5 x 20,5 cm wykonany jest z wytrzymałego plastiku łatwego do utrzymania w czystości. Nóżki stolika zakończone są gumowymi podkładkami, które zabezpieczają go przed przemieszczaniem się w trakcie pracy. Regulowana wysokość nóżek pozwala na wygodne dopasowanie stolika do indywidualnych potrzeb.