10%

Hafciarka Janome MB-7 + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5

.JANOME MB-7 + DIGITIZER MBX
Cena: 26999.00  Cena regularna: 29998.00 
Oszczędzasz: 2999.00 zł (10%)
Dostępność: brak w magazynie
 
maszyna z programem profesjonalnym MBX
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Hafciarka Janome MB-7 + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 23999.00 zł 21535.47 zł
Hafciarka Janome MB-7 + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 5999.00 zł 5463.53 zł

Hafciarka Janome MB-7 + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5 taniej!

Współczesne możliwości technologiczne umożliwiają błyskawiczne tworzenie nawet bardzo skomplikowanych haftów. Nie trzeba już spędzać wielu godzin z igłą w ręku, wystarczy zaopatrzyć się w nowoczesną hafciarkę, taką jak na przykład Janome MB-7 dostępną w zestawie z programem hafciarskim Janome Digitizer MBX 5.5. Prezentowany model to urządzenie siedmioigłowe, łączące w sobie wydajność urządzenia przemysłowego i łatwość pracy, jakie dają maszyny domowe. Czytelny panel LCD i menu w języku polskim sprawiają, że obsługa maszyny nie sprawi problemu nawet osobie początkującej. To świetny sprzęt np. dla małych punktów krawieckich, które chcą rozszerzyć swoją działalność o haft na ubraniach, ręcznikach, szlafrokach.

Wbudowane 50 wzorów haftów oraz 10 rodzajów czcionek pozwalają na stworzenie wyjątkowych dekoracji na poduszkach czy obrusach, a także na spersonalizowanie ubrań, odzieży roboczej i gadżetów reklamowych. Podwójne oświetlenie pola haftu ułatwia bezpieczną pracę, a udogodnienia, takie jak na przykład automatyczna zmiana siedmiu kolorów nici zdecydowanie przyspieszają proces haftu. Dostępny w zestawie z hafciarką program Janome Digitizer MBX 5.5 charakteryzuje się dużym wyborem narzędzi do rysowania, co pozwoli na stworzenie niepowtarzalnych projektów, które z pomocą prezentowanej hafciarki z łatwością można przenieść na materiał.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

Producent:
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ