11%

Hafciarka Janome MB-7 + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5

.JANOME MB-7 + DIGITIZER MBX
Cena brutto: 24999.00  Cena regularna: 27998.00 
Oszczędzasz: 2999.00 zł (11%)
 
maszyna z programem profesjonalnym MBX
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Hafciarka Janome MB-7 + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 22999.00 zł 20535.47 zł
Hafciarka Janome MB-7 + program hafciarski Janome Digitizer MBX 5.5
1  x 4999.00 zł 4463.53 zł

W zestawie taniej! Kupując hafciarkę Janome MB-7 w zestawie z programem do projektowania haftów Janome Digitizer MBX v.5.5 oszczędzasz aż 2999zł! Kupując Janome MB-7 otrzymujesz doskonałą hafciarkę, która sprawdzi się również w pracowni krawieckiej. Dołączony w zestawie program Digitizer MBX sprawi, że dostępnych będzie jeszcze więcej czcionek i dodatkowych opcji, które zwiększą zakres możliwości Twojej hafciarki. Dołączony w zestawie program to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą sami projektować własne hafty i modyfikować je.

W skład zestawu wchodzą:

JANOME MB-7

Janome MB-7 to nowoczesna i rozbudowana o kolejne igły hafciarka renomowanej marki Janome. Maszyna w całości jest produkowana w Japonii. Stanowi wyjatkowe połączenie wydajnej maszyny przemysłowej z przyjemnością i komfortem pracy, jakie zapewnia mała maszyna do haftu. Dotykowy panel oraz menu w języku polskim sprawiają, że obsługa hafciarki jest prosta i intuicyjna, a podwójne oświetlenie pola haftu pozwala lepiej kontrolować wykonywane prace. Sprzęt ten polecamy firmom, które produkują odzież roboczą, agencjom reklamowym, producentom odzieży, sklepom. Dzięki niej z łatwością można ozdabiać bluzki, t-shirty, bluzy, sukienki czy wykonywać aplikacje i dekoracyjne hafty na poduszkach, obrusach, szlafrokach czy ręcznikach.

JANOME DIGITIZER MBX v5.5

Janome Digitizer MBX v5.5 to idealny wybór dla osób, które chcą w łatwy i przyjemny sposób tworzyć profesjonalne hafty. Najnowsza wersja topowego oprogramowania firmy Janome pozwala w prosty, intuicyjny sposób korzystać z narzędzi i ustawień dzięki przejrzystemu interfejsowi. Ma 108 wbudowanych czcionek i 20 rodzajów podszyć haftu, co w połączeniu z ogromnym wyborem narzędzi do rysowania daje możliwość tworzenia oryginalnych i jedynych w swoim rodzaju projektów. Dzięki opcji zapisywania w wielu formatach graficznych projekty będzie można wykonać na większości hafciarek dostępnych na rynku.

Producent:
JANOME
Rodzaj maszyny:
  • Hafciarka

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ