7%

Hafciarka Janome MC400E + program hafciarski Janome Artistic Digitizer

.JANOME MC400E + ARTISTIC DIGITIZER
Cena: 9949.00  Cena regularna: 10748.00 
9949.00 zł
Oszczędzasz: 799.00 zł (7%)
Dostępność: w magazynie
 

Potrzebujesz szybko produktu? Możemy go dostarczyć już we wtorek

Złóż zamówienie w ciągu  1 dni.

maszyna z programem profesjonalnym Artistic
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 6499.00 zł
1  x 3999.00 zł 3200.00 zł

Hafciarka Janome MC400E + program hafciarski Janome Artistic Digitizer w pełnej wersji

Szukając nowoczesnej hafciarki, z której obsługą poradzą sobie nawet osoby początkujące, warto zwrócić uwagę na Janome MC 400 E. Jest to hafciarka jednoigłowa, wyposażona w chwytacz rotacyjny. To 160 wzorów haftów oraz sześć typów czcionek, także z polskimi znakami. W wyborze wzoru pomaga wyraźny wyświetlacz LCD obsługiwany dotykowo. Prezentowana hafciarka pozwala na efektowne łączenie ze sobą wzorów, oraz wzorów z napisami. Dla większego komfortu pracy model Janome MC 400 E został wyposażony w nawlekacz, szpulownik oraz czujnik zrywu nici.

Program Janome Artistic rozwinie możliwości hafciarki

Program do projektowania wzorów hafciarskich proponowany przez firmę Janome to jedno z niewielu rozwiązań, które pozwolą na pracę zarówno na komputerach z systemem Windows, jak i Apple MAC OS. Artistic Digitizer jest intuicyjnym oprogramowaniem, wyposażonym w polskie menu.

Profesjonalna wersja programu Janome Artistic Digitizer daje do dyspozycji pokaźny zasób czcionek hafciarskich. Znajdziemy ich 262 gotowe do użycia, a wśród nich różne czcionki z polskimi znakami. Możemy też bez problemu skorzystać z czcionek systemowych Windows/Apple macOS. ogromny zasób czcionek hafciarskich - 262 czcionki, wśród których znajdziemy duży zasób czcionek z polskimi znakami. Program daje też możliwość konwersji systemowych czcionek Windows/Apple macOS. Każdy z tworzonych napisów można swobodnie powiększać, pomniejszać, zmieniać kąt nachylenia, a także szerokość liter.