1%

Maszyna do szycia Brother BQ17 z torbą

.BROTHER BQ17 + TORBA
Cena brutto: 690.00  Cena regularna: 699.99 
Oszczędzasz: 9.99 zł (1%)
 
maszyna z torbą
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyna do szycia Brother BQ17 z torbą
1  x 79.99 zł 70.00 zł

Maszyna do szycia Brother BQ17 w zestawie z torbą na maszynę taniej!
Kupując maszynę Brother BQ17 otrzymujesz wieloczynnościową, mechaniczną maszynę do szycia. Dołączona w zestawie praktyczna torba na maszynę zapewni komfort przechowywania i transportowania.

W skład zestawu wchodzą:

  • Maszyna do szycia Brother BQ17
    Brother BQ17 to model bardzo łatwy w obsłudze. Brother BQ 17 oferuje 17 ściegów. Znajdziemy tu, poza ściegami użytkowymi, ściegi ozdobne oraz możliwość półautomatycznego obszycia dziurki. 6-stopniowy mechanizm transportu gwarantuje dobre podawanie materiału o różnej grubości. Maszyna pozwala nam również na szycie dekoracyjne podwójną igłą, którą znajdziemy wśród dołączonych do maszyny akcesoriów.
    Maszyna do szycia Brother BQ 17 to lekka, wytrzymała maszyna do podstawowych zadań szyciowych, napraw i modyfikacji odzieży. Wyposażenie w miękki pokrowiec oraz wbudowany uchwyt przenośny sprawiają, że maszyna jest wygodna w transporcie. Polecana osobom rozpoczynającym przygodę z szycie.
  • Torba na maszynę do szycia
    Torba na maszynę jest doskonała do przechowywania oraz transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce. Pasuje na większość standardowych maszyn do szycia. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zabezpieczy maszynę przed otarciami.
    Zewnętrzne wymiary torby - 42x19x30 (długość x głębokość x wysokość).