Maszyna do szycia Brother BQ17 z torbą

.BROTHER BQ17 + TORBA
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
1  x 89.00 zł 80.00 zł

Maszyna do szycia Brother BQ17 z torbą

Maszyna do szycia Brother BQ17 to wielofunkcyjny, mechaniczny model, który cieszy się niezmienną popularnością wśród naszych klientek. Dlaczego to właśnie on powinien znaleźć się w Twoim domu, jeśli jesteś osobą, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z szyciem? Przede wszystkim ze względu na łatwość obsługi, solidne podzespoły oraz lekkość, która ułatwia jego przenoszenie. Z powodzeniem można stosować proponowane urządzenie podczas podstawowych zadań szyciowych lub do naprawy odzieży. Dodatkowo, aby umożliwić bezproblemowy transport maszyny, dodaliśmy do niej torbę o zewnętrznych wymiarach wynoszących 41x19x30 cm (długość x głębokość x wysokość). Praktyczne akcesorium jest wyposażone w pojemną komorę zapinaną na zamek i miękki uchwyt. Do jego produkcji wykorzystano wysokiej jakości tworzywo sztuczne.

Dlaczego warto wybrać maszynę do szycia Brother BQ17?

Dodatek torby, którą otrzymujesz w zestawie z maszyną do szycia Brother BQ17, to dopiero początek. Proponowane urządzenie ma 17 wbudowanych programów ściegowych – użytkowe oraz ozdobne. Nie zabrakło również funkcji półautomatycznego obszycia dziurki i szycia dekoracyjnego, nawijania nici bębenkowej oraz możliwości szycia do tyłu. Dodatkowo możesz regulować naprężenie górnej nici, jednocześnie ciesząc się intuicyjną obsługą. W modelu Brother BQ17 zastosowano też 6-stopniowy mechanizm transportu, dzięki któremu maszyna zapewnia dobre podawanie materiału, i to bez względu na jego grubość. W standardowym wyposażeniu znajdziesz miękki pokrowiec i przenośny uchwyt.