1%

Maszyna do szycia Husqvarna E10 z torbą

.HUSQVARNA E10 + TORBA
Cena brutto: 819.00  Cena regularna: 828.99 
Oszczędzasz: 9.99 zł (1%)
 
maszyna z torbą
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:
Maszyna do szycia Husqvarna E10 z torbą
1  x 79.99 zł 70.00 zł

Maszyna do szycia Husqvarna E10 w zestawie z torbą na maszynę taniej!
Kupując maszynę Husqvarna E10 otrzymujesz mocną i mechaniczną maszynę do szycia. Dołączona w zestawie praktyczna torba na maszynę zapewni komfort przechowywania i transportowania.

W skład zestawu wchodzą:

  • Maszyna do szycia Husqvarna E10
    Maszyna do szycia Husqvarna E10 to uniwersalna, mechaniczna maszyna z chwytaczem wahadłowym. Ma 21 programów ściegowych, wśród których znajdziemy ściegi użytkowe, wzmocnione, a także ściegi ozdobne i półautomatyczny (4-stopniowy) program do obszywania dziurek na guziki. Obsługa maszyny jest czystą przyjemnością. Model E10 wyposażony jest w płynną regulację docisku stopki, więc praca z materiałami o różnej grubości i elastyczności będzie zdecydowanie łatwiejsza.
    Husqvarna E10 to uniwersalny model maszyny do szycia. Doskonały na początek przygody z szyciem, ale z uwagi na jego możliwości, docenią go również bardziej zaawansowani hobbyści.
  • Torba na maszynę do szycia
    Torba na maszynę jest doskonała do przechowywania oraz transportowania maszyny do szycia. Duża, otwierana na zamek komora ułatwia pakowanie i wyjmowanie maszyny z torby. Dodatkowo na rączkach torby znajduje się miękki uchwyt do noszenia torby w ręce. Pasuje na większość standardowych maszyn do szycia. Wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zabezpieczy maszynę przed otarciami.
    Zewnętrzne wymiary torby - 42x19x30 (długość x głębokość x wysokość).