Maszyno-hafciarka Brother F480 + program hafciarski Pe Desing Plus 2

.BROTHER F480 + PED PLUS 2
[Model wycofany z oferty]
Dostępność: brak w magazynie
 
maszyna z programem podstawowym PED

Twój adres e-mail zostanie dodany do specjalnej listy oczekujących na ten produkt. Gdy tylko znajdzie się on w magazynie, otrzymasz automatycznie informację o jego dostępności, a Twój adres e-mail zostanie usunięty z listy.

Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:

Maszyno-hafciarka Brother F480 w zestawie z programem taniej!

Maszyno-hafciarka Brother F480 jest połączeniem maszyny do szycia i hafciarki, co umożliwia wyszywanie pięknych wzorów i haftowanie niepowtarzalnych projektów. Model ten doskonale nadaje się zarówno dla osób, które mają duże doświadczenie w szyciu, jak i tych, które dopiero się tego uczą. Brother F480 wyposażona jest w bogaty wybór programów ściegowych, a tak różnego rodzaju hafty. Niewątpliwym atutem maszyno-hafciarki jest pole haftu, którego wymiary wynoszą 180 x 130 milimetrów. Hafciarka Brother F480 ma czytelne menu i jest prosta w obsłudze. Decydując się na zakup tego zestawu otrzymujesz również program hafciarski Pe Design Plus2, a także bezpłatny udział w szkoleniu z zakresu obsługi zarówno maszyno-hafciarki, jak i wybranego przez siebie programu do haftów!

Puść wodze fantazji z programem hafciarskim Pe Design Plus2!

Program hafciarski Pe Design Plus2 to świetna okazja do nauki i tworzenia nowych haftów. Dzięki niemu możliwe jest projektowanie nowych wzorów haftów, w tym liter. Program ma wbudowanych wiele ciekawych funkcji, które z pewnością ułatwią pracę np. zamianę zwykłej grafiki we wzór do haftu. Pe Design Plus2 nie tylko będzie dobrym wsparciem dla osób początkujących, ale także nowoczesnym rozwiązaniem dla osób już doświadczonych.

Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki.

Producent:
BROTHER