Maszyno-hafciarka Brother F480 + program hafciarski Pe Desing Plus 2

.BROTHER F480 + PED PLUS 2
Cena brutto: 7880.00 
 
maszyna z programem podstawowym PED
+
Do schowka  Porównaj 
Produkty wchodzące w skład zestawu:

Maszyno-hafciarka Brother F480E w zestawie taniej!

Maszyno-hafciarka Brother F480E w zestawie z podstawowym programem do projektowania haftów Brother PED PLUS 2 taniej!
Wybierając Brother F480 otrzymujesz urządzenie do szycia i haftowania, które uzupełnione programem do przygotowywania wzorów PED PLUS 2, pozwoli na rozpoczęcie przygody z haftem.
Decydując się na zakup w naszym sklepie, możesz liczyć na bezpłatne szkolenie z zakresu obsługi hafciarki i wybranego programu do projektowania do haftów.

W skład zestawu wchodzą

  • Maszyno-hafciarka Brother F480E
    nowoczesne urządzenie łączące w sobie funkcjonalności maszyny do szycia, a także hafciarki. Maszyna posiada dużą liczbę dostępnych programów ściegowych, jak i wbudowanych wzorów haftów. Maksymalne pole haftu wynosi 180x130mm. Pomimo ogromu możliwości, maszyno-hafciarka jest bardzo łatwa w obsłudze. To świetny wybór dla osób poszukujących niewielkiego urządzenia, które ma zarówno możliwość szycia, jak i haftowania, a przy tym jest w rozsądnej cenie.
  • Program do projektowania haftów BROTHER PED PLUS 2
    doskonały wybór dla osób rozpoczynających przygodę z haftem. To doskonałe rozwinięcie funkcjonalności hafciarki- pozwala m.in. w wygodny sposób projektować napisy, łączyć je z wzorami, a także zamieniać proste obrazy graficzne we wzór haftu. Dzięki możliwościom programu nie trzeba ograniczać się wyłącznie do podstawowych wzorów znajdujących się w pamięci maszyny. Jest to uproszczona wersja programu Brother PED 10.
Producent:
BROTHER

Potrzebujesz pomocy w wyborze?
Wypełnij krótki formularz

WYPEŁNIJ