Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 4099
  • 6089
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr (1)
Długość ramienia
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Pfaff z możliwością wyszywania liter

Maszyny Pfaff to wielofunkcyjne urządzenia przeznaczone zarówno dla początkowych użytkowników, jak i osób, które zajmują się szyciem zawodowo. W tym dziale naszego sklepu przygotowaliśmy najnowocześniejsze modele dla osób wykonujących rozmaite projekty krawieckie. Proponujemy maszyny do szycia Pfaff z możliwością wyszywania liter i cyfr. Modele te zostały wyposażone w wiele rodzajów czcionek i polskie znaki. Bez wątpienia są one idealnym rozwiązaniem, jeśli projektujesz i wykonujesz odzież oraz domowe tekstylia. Mowa tu o solidnych urządzenia, które mają jeszcze wiele innych przydatnych funkcji sprawdzających się w przypadku pracy chałupniczej, ale również zarobkowej.

Maszyny Pfaff z możliwością wyszywania liter – poznaj modele godne uwagi!

Jeśli jesteś osobą, która każdego dnia wykonuje prace krawieckie, na pewno potrzebujesz wielofunkcyjnej maszyny, która będzie mogła sprostać Twoim oczekiwaniom, ale również usprawni codzienne wykonywanie czynności szwalniczych. Osobom takim jak Ty gorąco polecamy komputerowe maszyny do szycia wyposażone w wiele praktycznych funkcji, które można wybierać za pomocą intuicyjnego panelu. Poznaj maszyny do szycia Pfaff z możliwością wyszywania liter godne polecenia. 

Pierwszą z nich jest komputerowa maszyna Pfaff Ambition 620 z czytelnym ekranem dotykowym i aż 136 programami ściegowymi.  Ma ona pięciostopniowa możliwość regulacji nacisku stopki, co pozwala pracować na rozmaitych materiałach, takich jak jedwab, skóra, czy inne tkaniny. Plusem jest również możliwość regulacji ściegu dotycząca zarówno długości, jak i szerokości. 

W naszej ofercie znajdziesz również inne maszyny Pfaff z możliwością wyszywania liter, choćby model Pfaff Quilt Ambition 630 wyposażony w 200 programów ściegowych i wiele innych praktycznych funkcji, w tym możliwość wyszywania liter oraz cyfr, którą wykorzystasz podczas realizacji najśmielszych projektów.

Maszyny Pfaff z możliwością wyszywania liter – jakie inne funkcje i udogodnienia są warte uwagi?

Pfaff to niemiecka marka, która dokłada wszelkich starań, aby jej urządzenia spełniały  oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Z tego względu do produkcji wykorzystuje wyłącznie sprawdzone i opatentowane komponenty, ale również wzbogaca swój sprzęt w funkcje, które usprawniają prace krawieckie. Produkuje zarówno mechaniczne, jak i komputerowe maszyny do szycia, w których istnieje możliwość szycia podwójną igłą, szycia wstecz i regulacji docisku stopki. Modele te mają także wbudowany zewnętrzny obcinacz nici, wbudowany nawlekacz igły i szpulownik. 

Ciekawym rozwiązaniem są także specjalne schowki w obudowie maszyny, które sprawdzą się do przechowywania akcesoriów i wymiennych stopek. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz maszyny do pracy zarobkowej, czy okazjonalnego skracania spodni i przeróbek krawieckich, maszyny Pfaff to zawsze dobre rozwiązanie. Gorąco zachęcamy również do zapoznania się z dostępnymi w naszym sklepie urządzeniami innych renomowanych producentów!