Filtrowanie

Filtrowanie

Cena

 – 

  • 6089
  • 6089
Producent (1)
Dostępność
Rodzaj maszyny
Gwarancja
Rodzaj chwytacza
Regulacja docisku stopki
Regulacja szerokości ściegów
Regulacja długości ściegów
Automatyczne obcinanie nici
Automatyczne pozycjonowanie igły
Wyszywanie liter i cyfr
Długość ramienia (1)
Obszywanie dziurki
Wbudowany górny transport
Zastosuj filtry

Maszyny do szycia Pfaff z powiększonym polem pracy

Maszyny Pfaff to urządzenia o niemal dwustuletniej tradycji, które jako jedne z pierwszych zawładnęły krawieckim rynkiem światowym. Niemiecka marka cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem ze strony miłośników krawiectwa czy to tych profesjonalnych, czy amatorów, który tworzą wszelkiego rodzaju projekty wyłącznie na swój użytek. Firma ta proponuje szeroki wybór modeli maszynowych i komputerowych, a wśród nich znaleźć można maszyny do szycia Pfaff z powiększonym polem pracy

Maszyny Pfaff z powiększonym polem pracy – czym się charakteryzują? Czy warto na nie postawić? 

Maszyny do szycia można wzbogacić o dodatkowy stolik powiększający powierzchnię pracy. Część modeli zawiera taki element już w zestawie, natomiast w przypadku pozostałych maszyn, zwykle istnieje opcja dokupienia takiego udogodnienia. Maszyny do szycia Pfaff z powiększonym polem pracy są alternatywą dla takiego rozwiązania. Zwykle ich większe niż standardowe pole manewru jest wystarczające dla tworzenia rozleglejszych projektów. Co ciekawe, dostawienie stolika do już powiększonego pola pracy, zapewni użytkownikowi naprawdę potężny obszar szycia. Powierzchnia szycia w takich urządzeniach może być nawet dwa razy większa w porównaniu ze standardowymi modelami maszyn do szycia.

Maszyny do szycia Pfaff z powiększonym polem pracy – sposób na efektywniejsze i wygodniejsze szycie

Maszyny Pfaff z powiększonym polem pracy to modele przeznaczone w szczególności dla użytkowników, którzy profesjonalnie bądź amatorsko zajmują się tworzeniem większych projektów. Mowa tutaj o szyciu takich rzeczy jak: poszewki na poduszki, zasłony, firanki czy ubrania w większym rozmiarze, czy fasonie oversizowym. Maszyna Pfaff z poszerzoną przestrzenią pracy to wiele korzyści: przede wszystkim łatwiejsza praca z tkaniną, którą można skuteczniej manewrować, tworząc prosty i estetyczny ścieg. 

 

Dzięki takiemu rozwiązaniu można również uniknąć pomyłek. Kiedy tkanina niekontrolowanie się zwija i plącze, możemy przypadkowo przeszyć ją w nieodpowiednim miejscu, uszkadzając tym samym delikatną strukturę wybranego materiału. Dysponując poszerzonym obszarem pracy, takie sytuacje są rzadkością. 

Maszyny Pfaff z powiększonym polem pracy i nie tylko – dodatkowe udogodnienia dla użytkowników 

Powiększone pole pracy nie jest jedynym udogodnieniem, na jakie możemy liczyć, jeśli chodzi o maszyny marki Pfaff. Producent wyposażył te urządzenia w wiele innych interesujących rozwiązań. Dzięki nim szycie jest o wiele bardziej komfortowe, przebiega sprawniej i przyjemniej. O jakich funkcjach mowa? Pierwszą z nich jest dedykowana w szczególności dla osób zajmujących się szyciem na dużą skalę – opcja automatycznego obcinania nici. Nie tylko prawdziwym estetom zależy na tym, aby ich projekty były idealnie wykończone. Z racji tego funkcja automatycznego obszywania dziurek będzie strzałem w dziesiątkę w przypadku zarówno początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników maszyn do szycia. Chcesz móc w stanie szybko zmienić kierunek ściegu? W takim razie sprawdź maszyny z automatycznym pozycjonowaniem igły! Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą SZYJ.PL – znajdź najlepsze rozwiązania, dzięki którym będziesz w stanie efektownie i efektywnie tworzyć ubrania i inne akcesoria!